• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 keisčiausios verslo idėjos

Autorius: respublika.lt
2009-08-17 16:00:00

5 keisčiausios verslo idėjos
Jupiterimages nuotr.

Interneto svetainė „Latest Tech News“ sudarė sąrašą pačių neįtikėtiniausių verslo idėjų. Kai kurios iš jų ne tik pakliuvo į šį sąrašą, bet gali būti įrašytos į interneto istoriją.

Pirmoje vietoje - interneto puslapis, vertas 1 milijono JAV dol. („milliondollarhomepage.com“). 2005 m. rugpjūčio 26 d. studentas Aleksas Tiu (Alex Tue) iš Didžiosios Britanijos išleido apie 50 JAV dol. internetinei svetainei ir jos vardui įregistruoti. Svetainė susidarė tik iš logotipo ir pilkų kvadratėlių (1000x1000 pikselių). Pikseliai buvo pradėti pardavinėti po 1 JAV dol. už 1 pikselį po bloką 10x10. Po trijų dienų viena muzikos kompanija nusipirko 400 pikselių. Kai pelnas išaugo iki 1000 JAV dol., studentas jį išleido pranešimui spaudai per BBC. O 2006 sausio 11d. paskutinis 1000 pikselių buvo parduota per internetinį aukcioną “eBay”už 38 tūkst. JAV dol. Visos šio studento pajamos pasiekė 1 milijoną 37 tūkst. 100 JAV dol.  

Antroje vietoje - Kalėdų Senelio internetinis paštas („santamail.org“). Per šią interneto svetainę amerikietiškasis Kalėdų Senelis (Santa Clause) atsiunčia asmeninius pasveikinimus sumokėjus 9,95 JAV dol. Pašto ženkliukas ant auksu blizgančio voko papuoštas užrašu „Šiaurės ašigalis, Aliaska“. Atsižvelgiant į amerikiečių menkas geografines žinias, nenuostabu, kad jie tuo tiki. Tarp kitko, Kalėdų Senelis atsiunčia laiškus ir po Kalėdų su gerų darbų sąrašu arba pasveikinimu su gimimo diena. Jau iš šio naivių amerikiečių pašto išsiųsta apie 270 tūkst. laiškų,  už kiekvieną  jų sumokėta  beveik po 10 JAV dol.

Trečią vietą užima  „PositiveDating.Com“ – pažinčių svetainė tiems, kurie serga ŽIV. Šios keistos idėjos autoriams Polui Greivsui (Paul Graves) ir Brendonui Kečlinui (Brendan Koechlin) sekasi uždirbti apie 100 tūkst. JAV dol. per metus.

Ketvirtoje vietoje - interneto puslapis „luckybreakwishbone.com“. Šią internetinę svetainę įkūrusi kompanija pardavinėja plastikinius kalakutų krūtinės kaulus. Angliškai kalbančiose šalyse yra tradicija: jeigu dviejų žmonių paimtas tas pats kaulas laužiamas suluš, išsipildys to žmogaus svajonė, kurio liko ilgesnė dalis. Tai amerikiečių tradicija per Padėkos dieną valgant kalakutą. Idėja gaminti ir pardavinėti plastikinius kaulus po 3 JAV dol. kilo Kenui Aronui (Ken Aron). Vidutinė metinė apyvarta viršija 1 milijoną JAV dol.

Ir pagaliau penktoje vietoje - kompanija „Diapees & Wipees“ („diapeesandwipees.com“). Šioje interneto svetainėje pardavinėjamos dizainerių sukurtos rankinės, skirtos vystyklams ir servetėlėms. Firmą įkūrė trijų vaikų mama Kristi Rein (Christie Rein), kuri iš patirties žino, kaip nepatogu ir neestetiška pampersus dėti į polietileno maišiukus. 2004 m. lapkritį ji sukūrė specialų maišelį, o jau 2005 m. jų pardavė už 180 tūkst JAV dol. Dabar siūlomos pačios įvairiausios rankinės su įvairiais piešiniais nuo 14,99 JAV dol. iki 44 JAV dol. ir internete, ir parduotuvėse, kurių visame pasaulyje yra apie 120.

vz24.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus