• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip paprašyti kad padidintų algą?  1 

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2014-03-09 10:00:00

Kaip paprašyti kad padidintų algą?
Dreamstime nuotr.
Ekspertai sako, kad jau kapanojamės iš krizės. Galbūt dabar – tinkamas metas prašyti didesnio atlyginimo?

Prašyti pinigų niekam nėra malonu. Todėl tik nedaugelis ryžtasi praverti šefo kabineto duris ir pasiteirauti, ar nebūtų galimybės pakelti atlyginimą. Jei vis dar svyruoji ir tu – metas susikurti planą, kaip galėtum tai padaryti!

Kodėl verta pakelti tau algą?

Tai pirmasis klausimas, į kurį turi pirma atsakyti pati sau, o paskui, žinoma, savo atsakymo variantą pateikti ir šefui. Nes jis būtinai to pasiteiraus. Štai keletas variantų, dėl ko tu gali būti nusipelniusi didesnio atlyginimo:

•    Padidėjo tavo darbų apimtis;

•    Dirbi daugiau darbų, nei tau tiesiogiai priklauso: pavaduoji nuolat sergantį kolegą, apmokai naujus darbuotojus ir pan.;

•    Įgyvendinus tavo pasiūlymą, firma gavo gerokai didesnį pelną ar pastebimai sumažėjo išlaidų;

•    Pakilo tavo kvalifikacija ir atliekamų darbų kokybė, baigei specializacijos kursus;

•    Tavo iniciatyva pagerėjo komandos atliekamų darbų kokybė, užduotis atliekate sparčiau ir kokybiškiau.

Surikiuok savo argumentus nuo silpniausio iki stipriausio. Svariausiąjį, kozirį, mesk pokalbio pabaigoje. Ir jokiu būdu ne atvirkščiai. Ne paslaptis, kad geriausiai įsimenama paskutinė pokalbio frazė, taigi ji turi išties įtikinti pašnekovą.

Tinkamu metu tinkamoje vietoje

Apmaudu, tačiau net ir gražiausios svajonės apie menkutę premiją gali žlugti, jei šefas šįryt iš lovos išlipo ne ta koja. Todėl prieš kreipdamasi į jį tokiu subtiliu klausimu, kuo geriau išsišniukštinėk situaciją – kokia jo nuotaika, dienotvarkė, ar šiuo metu jis neprislėgtas kokių nemalonumų ir rūpesčių? Beje, ne pro šalį būtų vadovautis ir kai kuriais bendro pobūdžio darbo santykių specialistų patarimais:

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
darbas
2014-08-21 16:57:19
Siūlau gerai užsidirbti be dideliu pastangų!!!
Man pavyko gerai užsidirbti būnant namuose, pabandykite ir Jus!!!
Viename iš skelbimu aš perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigu, įdedant tik 12 litu. Iš pradžių nepatikėjau, bet vis tiek perskaičiau. Taigi, skelbimas siūle persiusti po 2 litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutinę šešta eilutę, ir patalpinti ši straipsni kaip įmanoma daugiau forumu ir skelbimu (200 forumu, skelbimu, elektroniniu laišku – tai užtikrinantis skaičius). Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galu gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
Po keliu dienu man į sąskaita pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar syki sau pripažinau, kad tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 litu, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litu. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litu, po pusantro mėnesio turėtų buti apie 16000 litu. Ir ši suma po truputi toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt. Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.
Siūlau perskaityti šia informacija pora kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukcija ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir Jūsų indelis yra tik 12 litu ir pora valandų internete. Jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šia paprasta instrukcija, Jus uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litu ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo.

Trys paprastos taisykles:

1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia I žemiau esančia 6 banko sąskaita perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir i sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdę, Jus padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT102140030002124058
2. LT702140030002124045
3. LT697300010096781437
4. LT147300010077753646
5. LT404010051001245253
6. LT467300010075397910

O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu į viršų, o i atlaisvintą nr. 6 eilute įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

3. ši mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas) straipsniu ,forumu ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsni, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jus sulaukiate šimteriopo dosnumo.
Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmones tik tada bus sotus, kai pamaitins vienas kita.
Nėra ko prarasti - tik 12 litu, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip stengtis?
O štai kaip Jus uždirbate:
Mokykline aritmetika: sakykim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 litu i sąskaita. Toliau šie 25 žmones dar 200 kartu talpina šį pasiūlymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmones – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmones, patalpina po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmones. Jums tai duoda 12500 litu pajamu (Jus 3 pozicijoje).
Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmones 200 kartu skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litu. Paskaičiuokite, kiek daug galite užsidirbti, juk įspūdingas skaičius!!. Šiame versle svarbiausia buti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesu tai didele galimybe daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad toki šansą praleistumėte. Man pasisekė pasiseks- ir Jums!

PS. Jei darote pavedimą internetine bankininkyste ir prašo gavėjo pavadinimo, tai į tą skiltį įrašome brūkšnį.
Reikalavimai:
minimalios žinios kompiuteriu