• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sėkmės istorija kartu su kompanija AVON (foto)  3 

2008-04-28 00:00:00

Sėkmės istorija kartu su kompanija AVON (foto)

Kiekvienam iš mūsų yra duota tiek, kiek galime panešti, išnaudoti bei išgyventi. Tačiau neretai būna atvejų, kai žmonės tų suteiktų momentų bei galimybių nė nesistengia išnaudoti. Tiesiog jų požiūris į daugelį dalykų yra kitoks, vertybės kitos ir siekiai kiti. Tokius žmones visuomenėje įprasta vadinti vidutinybėmis.
Tačiau šalia jų egzistuoja visiškos priešingybės, kurios su kiekviena diena atranda kažką nauja, siekia kartais ir utopinių tikslų įgyvendinimo bei nė už ką nenori būti vidutiniokais. Mat jų požiūriai, vertybės bei siekiai dažniausiai būna maksimalūs.
Su viena iš tų, kurios jokiu būdu nepavadintum vidutinybe, veikiau – drąsia maksimaliste, Renata Kaminskaite, tarptautinės kosmetikos kompanijos AVON jaunesniąja vadybininke, kalbamės apie jos sėkmės paslaptį, moteriškas silpnybes bei situacijas, kurių kartais norisi išvengti.

Kokią tave pažįsta tavo draugai bei artimieji?

Jie žino, jog aš esu linksma, energinga ir organizuota. Labai mėgstu bendrauti bei dalyvauti įvairiuose renginiuose. Dar labai patinka pačiai organizuoti visokius renginukus, susitikimus, vakarėlius. Taip pat jaučiu didelį malonumą apsipirkinėdama. Kaip dar vieną mano gyvenimo aistrą galėčiau įvardinti keliones. Be abejo, patinka ir iškylos gamtoje su draugais.

Kaip vertini savo pasiekimus kompanijoje AVON?

Šiuo metu esu AVON jaunesnioji vadybininkė ir tuo labai didžiuojuosi. Esu patenkinta šiuo pasiekimu, nes visa tai pasiekiau tik savo darbu ir sugebėjimais. Aišku, tokio lygio neįgijau iš karto atėjusi į AVON. Viskas kilo bei keitėsi po truputį, nuosekliai, žingsnis po žingsnio. Žinoma, turėjau didžiulį norą pasiekti tai, kuo esu dabar. Tiesą sakant, tapusi AVON konsultante, galbūt iš karto ir nebūčiau patikėjusi, jei kas būtų sakęs, jog po kelerių metų pasieksiu tokį lygį. Dabar savimi labiau pasitikiu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Evelina
2009-04-27 19:47:29
Cia juk ne apie kosmetika kalbama, o apie zmogu :) ..beja, geriau isbandyti kosmetika pacioms , o ne atsiliepimu klausyti .. dirbau su sia panele , viskas kas rasoma interviu tikra tiesa, tokio ristyngo zmogaus dar nebuvau pazinojusi, saunuole Renata, taip ir tuoliau :)
bevardo
2008-07-25 17:52:44
aš taip pat esu daug neigiamų atsiliepimų girdėjusi apie Avon kosmetika
Julija
2008-07-22 14:32:41
Nepatinka man AVON produkcija