• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Biudžetą tausojančios kelionės rudenį

Autorius: Savysugar.com
2009-09-01 07:45:00

Jei jau degi kelionių aistra, jokia krizė nesutrukdys keliauti. Tiesa, kelionių maršrutą neretai pakoreguoja dailiai sulieknėjęs biudžetas.

Ruduo – puikus metas keliauti, ten, kur oras vis dar geras, tačiau turistų sezonas jau pasibaigęs. Arba dar neprasidėjęs. Štai 10 biudžetui draugiškų vietų, į kurias verta nuvykti būtent rudenį.

1.    Marokas.

Rugsėjį ten – saulėta ir šilta, oro temperatūra – kiek per 30 laipsnių Celsijaus. O viešbučiai – net perpus pigesni lyginant su turistų sezono piku gruodį.



2.    Keiptaunas

Rugsėjį Keiptauno (Pietų Afrikos Respublika) viešbučiai užpildyti vos 60 proc., taigi turistų bandoma prisivilioti papildomomis patraukliomis nuolaidomis. O šis mėnuo – puikus laikas keliauti po šalį, stebėti banginius.



3.    Islandija

Jei tik neatbaidys gana žema vyraujanti tempeatūra (rudeniop ji – apie 4-5 laipsniai Celsijaus), Islandija – puiki vieta išsiruošusiems stebėti banginių, kopti į ledynus bei pasilepinti terminių šaltinių malonumais. Rudenį viešbučiai šalies sostinėje Reikjavike vidutiniškai 15 proc. pigesni nei sezono metu.



4.    Graikijos salos

Vasarą čia – pikas, o spalio mėnesį – tikras rojus poilsiautojams: vis dar pakankamai šilta, o paplūdimiai tuštesni, viešbučiai – apie 20 proc. pigesni.



5.    Londonas

Spalį sumažėja turistų ir Londone, taigi keliautojus ima vilioti atpigę viešbučių kambariai. Tiesa, jei ten vyksi – nepamiršk patogaus lietpalčio ir skėčio!



6.    Tailandas, Andamanų pakrantė

Jei apsilankysi ten lapkritį – tau dar pasiseks pagauti šiltojo sezono uodegėlę. Tai reiškia, kad oras bus neblogas, nors veikiausiai kartkartėmis palis. Tiesa, lietaus nemalonumus kuo puikiausiai kompensuos net iki 50 proc. pigesnis viešbučio kambarys!



7.    Pekinas

Lapkritį keliaujant į Pekiną galima sutaupyti net apie 20 proc. kelionės šilaidų, palyginus su vasaros sezonu.



8.    Buenos Airės

Argentinos sostinėje turistų antplūdis ateina gruodį, tad jei nuvyksi ten lapkritį, galėsi pasidžiaugti tais pačiais turistų malonumais už dar ne sezono kainą.



9.    Paryžius

Šis miestas dailus kaip atvirukas kiaurus metus. O rudenį ten turistų perpus mažiau, nei pavasarį. Taigi ir kainos bus gerokai patrauklesnės.



10.    Kostarika

Lapkritį ten lyja mažiau nei rugsėjį ar spalį. Bet vis dėlto šis mėnuo dar laikomas lietaus sezonu, taigi turistų šioje šalyje būna mažiau nei žiemą. Vadinasi, galėtum pasimėgauti jei ne idealiais, tai bent jau neblogais orais ir pigesnėmis turistinėmis paslaugomis.





Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus