• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Geriausi 2015-ųjų metų filmai

Autorius: Eli.lt
2016-01-09 11:00:00

Geriausi 2015-ųjų metų filmai
Prasidėjus naujiesiems metams įprasta apžvelgti praėjusius. Siūlome susipažinti su geriausiais 2015-ųjų metų filmais, kuriuos tiesiog būtina pamatyti!

Žmogus-paukštis/ Birdman
„Žmogus-paukštis“ - neįprasta istorija apie superherojų suvaidinusį aktorių, kurį persekioja jį nuolat kritikuojantis personažas. Šlovę bandantis susigrąžinti vyras stato spektaklį Brodvėjuje, kuriame pats vaidina.

Selma/ Selma„Selma“ - jautrus ir sukrečiantis filmas apie skausmingus JAV istorijos įvykius. Juosta pasakoja apie rasinę segregaciją JAV ir Martino Liuterio Kingo vadovaujamą taikią kampaniją, siekiant užtikrinti juodaodžių balsavimo teisę.

Žmogiška silpnybė/ Inherent Vice„Žmogiškos silpnybės“ veiksmas vyksta audringame, taisyklių ir įstatymų nevaržomame, narkotikų kupiname 1970-ųjų Los Andžele. Privačiu detektyvu dirbantis Laris Sportelo ima tirti buvusius merginos dingimo aplinkybes.

Fokskečeris/ FoxcatcherBroliai Šulcai, geriausi ir garsiausi JAV imtynininkai, olimpiniai čempionai prisijungia prie „Fokskečerio“ komandos, kuriai vadovauja ekscentriškas multimilijonierius Džonas du Pontas. Sportininkų ir turtuolio sąjunga kupina netikėtumų ir įtampos.

Atkirtis/ WhiplashJaudinantis, įtraukiantis ir visą žmogiškų emocijų spektrą išjudinantis filmas pasakoja apie gabaus būgnininko siekį tapti žymiu ir profesionaliu muzikantu bei jo mokytojo, dirigento jokių skrupulų neturintį siekį atskleisti jaunuolio talentą.

Žvaigždžių karai: galia nubunda/ Star Wars: The Force AwakensTai jau septintasis „Žvaigždžių karų“ sagos epizodas, kuriame tęsiasi jau ilgus metus nesibaigianti gėrio ir blogio kova. Blogio jėgas įkūnijantis Pirmasis ordinas vėl kyla į kovą, o jam pasipriešinti gali tik nedidelė grupelė narsių karių...

Jis tave seka/ It FollowsĮtempto siužeto, šiurpi juosta patiks tamsių trilerių ir siaubo filmų gerbėjams. Romantiškas jaunos merginos nuotykis pasisuko netikėta linkme - vyrukas jai, tarsi lytiniu keliu plintančią ligą, perleido persekiojančią ir gyvybei grėsmę keliančią būtybę.

Vis dar Elis /Still AliceElis yra protinga, ori ir labai stipri moteris, kuriai tenka susitaikyti su siaubinga lemtimi - Alzheimerio liga. Ji puikiai supranta, kas jos laukia, tad Elis tenka atsisveikinti su vis blunkančia praeitimi ir išmokti vis dažniau atsiremti į savo šeimą, o ypač į jaunėlę dukrą Lidiją.

Spektras/Spectre„Spektras“ - dvidešimt ketvirtasis filmas apie britų specialiojo agento Džeimso Bondo nuotykius. Vyras gauna gluminančią žinutę iš praeities ir žingsnis po žingsnio siekia išaiškinti pasauliui grėsmę keliančios organizacijos veiksmus.

Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias /Mad Max: Fury RoadPostapokapliptinis fantastinis filmas įprasmina ir atskleidžia moterų jėgą ir vidinę stiprybę. Grupelė moterų nusprendžia sukilti prieš žmoniją valdantį tironą, pabėga ir tarsi pažadėtosios žemės ieško savo gimtinės.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus