• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuviškų muzikos festivalių ypatumai: nuo VIP iki purvo baseino  15 

Autorius: Lina Lelytė
2008-07-18 00:00:00

Lietuviškų muzikos festivalių ypatumai: nuo VIP iki purvo baseino
Be2gether '07
Manai, jog puikiai pailsėti gali tik maudydamasi saulės spinduliuose bei mėgaudamasi visais prabangaus kurorto teikiamais malonumais? Labai klysti! Turbūt net nenumanai, kaip puikiai gali praleisti laiką gamtoje su būriu gerų draugų, klausydamasi mėgstamos muzikos. Bijai uodų, negali gyventi be civilizacijos patogumų, tačiau nori pasiklausyti geros muzikos? Šiuolaikiniai festivaliai viską suderina! Be to, kviečia ne tik pasiklausyti užsienio bei lietuvių atlikėjų, bet ir išbandyti įvairiausias meno formas bei kitas linksmybes.

Muzikos dienos ir naktys dar tik prasideda. Tavęs laukia trys skirtingų stilių savaitgaliai, belieka apsispręsti, kas tau labiausiai patinka, pasikviesti draugus ir į žygį!

Rock [ „Roko naktys“, Zaraso sala, rugpjūčio 1-2 d.]

Netiesa, jog moterims patinka tik saldžiabalsiai vaikinukai, dainuojantys apie meilę, jos lygiai taip pat puikiai sugeba kratyti galvas, „pjaunant” gitaroms... Apie festival nėra ko daug tuščiažodžiauti. Geriausias kokybės įrodymas – laikas. Festivalis vyksta jau penktus metus iš eilės.

Laukiam... : „Paradise Lost“ (Didžioji Britanija), „Volbeat“ (Danija), „Bloodpit“ (Suomija), „Violent Divine“ (Švedija), „Hybrid Children“ (Suomija), Vakarų Europos ir Skandinavijos rokerių gretas papildys ir garsiausi Lietuvos muzikantai: „Bix“, „Biplan“, „Rojaus tūzai“, „Katedra“ bei kiti.
Kaina: 80lt

Tiesiog stilingas [ „Be2gether“, Norviliškės, Šalčininkų raj., rugpjūčio 14-17 d.]

Pats naujausias, garsiausias, didžiausias ir madingiausias. Antrus metus vyksiantis „Be2gether” pranoksta visus lietuviškus festivalius atlikėjų gausa (jų netgi daugiau nei 70!). Po milžiniškos praėjusių metų sėkmės, organizatoriai žada dar įspūdingesnį reginį ir dar daugiau visokiausių pramogų bei atrakcijų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
aga
2008-07-20 12:26:20
Zoofestas the best xD
rella
2008-07-20 10:31:36
geriausiai buvo sio straipsnio pasakymas : arlinai orlovai ''nebelygis'koncertuot prajuokino :D
Lietuviska gotika
2008-07-19 20:07:33
menuo juodaragis busiu butinai ,,, pragrao ausra bliepos pradzioje buvo geriau negu bus roko naktys pamatysit