• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moters dienos proga - pirmasis vyrų erotinis kalendorius Lietuvoje!  5 

Autorius: Vaiva Kubilaitė
, dyl.lt
2012-03-08 11:34:00

Moters dienos proga - pirmasis vyrų erotinis kalendorius Lietuvoje!
Tarptautinės moters dienos proga grupinių pirkimų portalas dyl.lt išleido vyrų erotinį kalendorių, už kurį gautas pelnas bus paaukotos organizacijai „Vilniaus moterų namai“.

„Kovo 8-ąją, atrodo, visos gėlės pražysta moterims - vyrai tikrai pasistengia, tačiau gėlės – vysta, o geri darbai ir prasmingi pažadai švente gali paversti ir paprastą dieną“ – tiki Vaiva Kubilaitė, grupinių pirkimų portalo dyl.lt direktorė ir erotinio kalendoriaus moterims projekto vadovė.

Moterims skirtame kalendoriuje – 13 skoningai apsinuoginusių vyrų įamžinti atliekantys namų ruošos darbus: gegužės mėnesio modelis plauna namų langus, o štai gruodžio mėnesį puošiantis vyriškis lygina drabužius. Pirmuoju erotiniu kalendoriumi moterims tituluojamas leidinys metus skaičiuoja nuo kovo iki kovo - kaip tik iki 2013 m. kovo 8-osios.

Pasak dyl.lt direktorės sunkiausia į savo rolę buvo įsijausti rugpjūčio mėnesio modeliui, kuriam prieš objektyvą teko plauti grindis. Paaiškėjo, kad jaunas vyras niekada nėra to daręs! “Pažadas, įrašytas šalia nuotraukos "Rugpjūčio mėnesį treniruotes su malonumu iškeisiu į namų ruošą" kilo pačios fotosesijos metu, mat vaikinui teko skubiai „prisijaukinti” nepažintas darbo priemones ir niekada nedirbtą darbą. Fotografuodamasis vaikinas stebėjosi, iš kur moterys turi tiek jėgos šitam nelengvam darbui atlikti” - erotinio kalendoriaus fotosesijos užkulisius atskleidžia dyl.lt vadovė.

„Mes kviečiame Vyrą dovanoti kalendorių Moteriai ne tik kaip dovanėlę Moters dienos proga, o labiau kaip pažadą, kad jis pasistengs pasistengti daugiau pagelbėti buityje. Beje, gal ne kiekvienas vyras žino, kad mums, moterims, yra nepaprastai seksualu matyti savo vyriškį besidarbuojant už lygintuvo „vairo“ ar prie viryklės.“ – potencialo nestokojančia dovanos idėja dalinasi Vaiva Kubilaitė.
    
Erotinio kalendoriaus leidėjai pabrėžia, kad pelnas, gautas pardavus dyl.lt erotini kalendorių, bus paaukotas organizacijai „Vilniaus moterų namai“, vykdančiai smurto prieš moteris prevenciją ir globojančiai smurto aukas.

„Pernai kovo 8-osios proga rengėme paramos akciją, kurios metu dyl.lt puslapio lankytojus  per mūsų sistemą kvietėme aukoti projektui „Nedelsk“, skatinančiam krūties vėžio prevenciją. Džiaugiuosi, kad, labdaros akcijos mūsų kompanijai tampa tradicija. Tiesa, šį kartą, buvo ne taip lengva surasti organizaciją, kuri išdrįstų priimti mūsų paramą. Vis tik erotika mūsų krašte dar gąsdina“ – konstatuoja grupinių pirkimų portalo vadovė.

Ar įsigytumėte šį kalendorių?
Taip, be abejo!
179 (76.5 %)
Gerai pagalvočiau.
37 (15.81 %)
Ne, jokiais būdais
18 (7.69 %)



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nuomone
2014-03-10 20:36:56
Viskas butu gerai, bet tos stervos nenusipelno tokio kalendoriaus, vyrai daro klaida leisdamiesi fotografuotis nuogi. Mano nuomone geriau jau jie nesizemintu pries tas pabaisas.
As
2012-03-16 11:45:33
"Medziojantis mamuta" :DDDDD, jei jau taip, tai tada ir pats vyras turetu atrodyti kaip neandartalietis :DDDD visas apzeles, panasus i bezdzione :DDDDD p.s. nors sorry, del skonio nesigincijama, asmeniskai man, sios foto - super!! :p
Ema
2012-03-14 21:55:39
Jo, kapotu malkas, mestu mesla ane, artu aketu nuogas tai tada butu grazu ? viskas cia gerai grazios foto... o gal ir kalendoriuje vyrams turetu but merginos melziancios karves ir lesinancios vistas...
Rūbų pirkimas internetu