• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šalys, kurias verta aplankyti 2017-aisiais

Autorius: Eli.lt
2017-01-07 11:00:00

Šalys, kurias verta aplankyti 2017-aisiais
Turistai nuolat plūsta į Italiją, Prancūziją, Maldyvus ar Tailandą, tačiau užkietėję keliautojai ieško vis idomesnių, dar neatrastų ir žmonių miniomis neužtvindytų pasaulio kampelių. Apžvelgėme šalis, kurias kelionių entuziastai siūlo aplankyti dar šiemet - jos saugios, jų paslaugų sfera pakankamai išvystyta, tačiau pažinties su nauja kultūra dar netemdo turistų bei juos apgauti siekiančių vietinių būriai.

ČilėČilė - viena iš sparčiausiai besivystančių Pietų Amerikos šalių, garsėjanti milžiniška gamtine įvairove. Čilėje rasite ir dykumas, ir kalnus, ir miškus, ir vandenyną. Šią šalį įsimylės aktyvaus laisvalaikio ir sporto entuziastai bei mėgstantys gardų maistą, jūros gėrybes, kokybišką vyną.

ArmėnijaArmėnija garsėja turtinga istorija, jos kalnuose pabirusios senos Bažnyčios ir net antikinės šventyklos, o didieji miestai sparčiai modernėja. Apsilankius šioje šalyje jus sužavės ne tik senovės relikvijos, kalnai, gardus maistas, vynas, bet ir žmonės. Armėnai labai vaišingi, draugiški ir nuoširdūs, tačiau jie nėra įkyrūs, atvykėlius vertina, nesiekia jų apgauti.  

JuodkalnijaMažutėlė Balkanų valstybė žavi žydrą vandenį įrėminančiais didžiuliais kalnais, kuriuos vagoja giliuose kanjonuose čiurlenančios upės. Juodkalnijos pakrantėse išlikę mažų miestelių, kurių senamiesčiai mena dar Senovės Romos laikus. Juodkalnijos pajūrį įvertins ieškantys ramaus ir romantiško poilsio, o apsilankymu kalnuose turėtų susidomėti raftingo, žygių, žvejybos entuziastai.  

KanadaKanados gyventojai nuolat patenka į laimingiausių pasaulio žmonių sąrašų viršūnėlę. Apsilankę šioje šalyje tikrai suprasite jų džiaugsmo priežastį - nuostabūs kalnai, švarios upės, gyvybės pilni miškai, kultūra pulsuojantys miestai ir draugiški, mieli bei paslaugūs jų gyventojai.

MongolijaMongolija - viena iš žmogaus mažiausiai paliestų ir pakeistų šalių, kurioje tęsiasi neaprėpiamos stepės, šiaurėje ir vakaruose įrėmintos kalnų, o pietuose - dykumos. Ši šalis sužavės ieškančius autentikos, norinčius pažvelgti į archaišką vietinių gyvenimą, stebėti laukinę gamtą.

Naujoji ZelandijaNaująją Zelandiją sudaro dvi didelės bei gausybė smulkesnių salų. Šioje šalyje pamatysite kvapą gniaužiančią gamtą - ledynais pasidengusius kalnus, tankius miškus, didžiulius viržynus. Didžioji Naujosios Zelandijos augalijos bei gyvūnijos rūšių yra endeminės, t.y. būdingos tik šiai šaliai. Naujosios Zelandijos ekonomika yra stipri, tad miestai dideli, juose pulsuoja gyvybė, kultūra ir naktinės pramogos.

IslandijaSakoma, kad Islandija yra viena tų vietų Žemėje, kuriose pasijunti lyg būtumei kitoje planetoje. Šioje šalyje beveik nėra medžių, plyti žolė, srūva upės ir čiurlena kriokliai, stūgso ledynai, garuoja karštosios versmės ir karštais veržiasi ugnikalniai, o naktinį dangų nušviečia šiaurės pašvaistės. Islandai uždari ir šalti, tačiau malonūs ir paslaugūs, linkę visuomet padėti turistams.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus