• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Sony“ dovanų idėjos Kalėdoms

Autorius: "Sony" info.
2009-11-12 14:36:00

Sunku surasti ir nuspręsti, ką dovanoti savo artimiesiems per šias Kalėdas? Iš 15 „Sony“ gaminių mes sudarėme sąrašą, kuriame yra tinkamų dovanų kiekvienam. Visus gaminius galima rasti vietos „Sony“ centruose.

BDP-S360 – „Blu-ray“ leistuvas

„Blu-ray“ leistuvai greičiausiai taps viena populiariausių šių Kalėdų dovanų, o „Sony BDP-S360“ leistuvas leis pasimėgauti klasika tapusiu Kalėdų filmu, pvz., „Vienas namuose“. Tik vaizdai bus gerokai ryškesni, nei kada anksčiau, ir garsas stulbinamas. Leistuvas taip pat pagerina įprastų DVD filmų kokybę, juo galima pasinaudoti „BD-live“ turiniu, perkelti nuotraukas iš kompiuterio. „Sony BDP-S360“ kaina – 800 litų.
 

Fotoaparatas DSC-WX1 – fotografuokite savo šeimą albumui
 
Stilingas „Cyber-shot WX1“ fotoaparatas yra puiki dovana pradedantiesiems fotografams, jo kompaktiškame korpuse telpa geriausios „Sony“ optikos, fotografijos ir vaizdų apdorojimo technologijos.
 
Kaina – 1265 litai.
 
 
 
Vaizdo kamera HDR-CX505VE – susukite savo Kalėdų filmą

Kalėdų šventimas, eglutė, pritemdytos šiltos šviesos ir jaukumas – tai akimirkos, kurias puikiai užfiksuoja „Sony Handycam“ HDR-CX505VE vaizdo kamera. Ji tinka filmuoti prietemoje ir yra kompaktiška bei lengva. Ir, žinoma, vaizdus ji fiksuoja geriausia „Full HD“ raiška.
 
Kaina – 3920 litų.
 
 
 
„Walkman“ W serijos grotuvas – atsikratykite švenčių metu sukauptų kilogramų klausydamiesi mėgstamų melodijų
 
Kalėdos – tai viena iš švenčių, kurios metu nuo maisto lūžta stalai ir sprogsta pilvai. Bet jau pasitinkant Naujuosius metus tyliai prisiekiama daugiau sportuoti ir atsikratyti tų gelbėjimosi ratų aplink juosmenį. Daryti kasdienius pratimus, treniruotis gerokai maloniau klausantis mėgstamos muzikos. „Sony Walkman“ W202 idealiai tinka žiemą išsirengusiems į parką ar laukus paslidinėti, taip pat – bėgiojantiems. W202 grotuvas yra integruotas į ausines ir tokį dalyką, kaip visur besipainiojantys laidai, galima pamiršti.

Kaina – 278 litai.  
 
 
Skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas „Sony“ a330 – užfiksuokite Kalėdų dvasią nuotraukose

„Sony“ a330 valdomas taip pat lengvai, kaip ir kompaktinis fotoaparatas, o rezultatas – profesionalus, kokį galima gauti tik su skaitmeniniu veidrodiniu aparatu. „Sony“ a330 galima fotografuoti iškart, kai tik išpakuojate – nepražiopsosite visos šventės skaitydami ir gilindamiesi į instrukcijas.
 
Kaina – 2060 litų.
 
 
 
„Bravia“ Z5500 televizorius su garso sistema

„Bravia“ Z5500 išsiskiria minimalistiniu dizainu – „Sony“ pasirūpino, kad televizoriaus detalės netrukdytų įsijausti į filmą. Greito veiksmo scenos ekrane rodomos ryškiai ir aiškiai. Pridėję HT-CT500 garso sistemą, gausite dar dinamiškesnį garsą be daugybės garsiakalbių ir laidų, kurių reikia erdvinio garso sistemoms.
 
KDL40Z5500 kaina – 5350 litų.
 
 
 
„Walkman“ S serijos grotuvas – muzika jūsų ausims

 
S540 grotuvas yra naujausias „Walkman“ serijos gaminys, kuriame yra ir integruoti garsiakalbiai. Tai ideali kalėdinė dovana visiems, kurie myli muziką ir nori ja dalintis su draugais. „Sony“ muzikos grotuvai išsiskiria įspūdinga garso kokybe, o šis – ir savo dizainu.
 
Kaina – 450 litų.
 
 
 
 
„Bravia“ S5700 nešiojamasis televizorius – kad šeima nesipeštų dėl mėgstamų laidų

 
Visi mes turime savo mėgstamas kalėdines TV laidas, ir laikas nuo laiko mūsų pomėgiai susikerta. Nešiojamas, kompaktiškas televizorius išsprendžia šias bėdas tapdamas antruoju televizoriumi. Nors jis ir kompaktiškas, jo technologijos jūsų nenuvils. Galų gale, tai juk „Bravia“.
 
KDL19S5700 kaina – 1510 litų.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus