• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Būdo bruožai pagal akių spalvą

Autorius: Eli.lt
2015-09-08 10:00:00

Būdo bruožai pagal akių spalvą
Sakoma, kad akys yra sielos veidrodis, tad vien pažvelgus į žmogaus akis galima susidaryti nuomonę apie jo būdą ir pomėgius. Siūlome paskaityti ir palyginti, kuo skiriasi rudaakiai, žalsvai-rudų akių savininkai, pilkas, žalias ar mėlynas akis turintieji.

Rudos
Rudas akis turi daugiausiai pasaulio gyventojų. Rudaakiai yra patrauktūs ir pasitikintys savimi. Rudas akis turintieji lengvai susiranda draugų, jie malonūs, mandagūs, draugiški ir labai patikimi žmonės, kurie niekada nesulaužys savo žodio ir padarys viską, kad padėtų kitiems, ypač mylimiems bičiuliams, kurių rudaakiai turi ypatingai daug.
Šie žmonės yra pakankamai paprasti, labai žemiški, tačiau jiems nestinga praktiško kūrybiškumo - jie kuria dailius namus, mėgsta rankdarbius, meistravimą, gėlininkystę.

Žalsvai - rudosŽalsvai rudas, persiliejančių spalvų akis turintieji yra spontaniški, linksmi, nuolat nuotykių ieškantys žmonės. Jie labai drąsūs ir ryžtingi, nemėgsta plaukti pasroviui, tad patys imasi iniciatyvos ir aktyviai kuria jiems patinkantį gyvenimą. Žalsvai - rudų akių savininkai žavūs ir įdomūs ieškotojai, kuriuos ypatingai vargina rutina.
Šių žmonių energija ir nuolatinis ieškojimas įkvepia aplinkinius dideliems darbams, tai neblogi ir nestandartiniai vadovai, kurie gali nuvesti savo komandą į sėkmę, jeigu aplinkiniai išmoks toleruoti šiek tiek nepastovų žalsvai - rudų akių turėtojų būdą.

ŽaliosŽalias akis turintieji yra tarsi tyro oro gurkšnis, tai labai novatoriški žmonės, kurių galvos tiesiog verda nuo originalių idėjų. Jie šiek tiek paslaptingi ir uždari, tačiau šios savybės stipriai traukia aplinkinius. Žaliaakiai yra labai jaunatviški ir tokiais išlieka visą gyvenimą, jie noriai imasi naujos veiklos, o jų aštrus protas, įgimta inteligencija ir žingeidumas padeda pasiekti puikių rezultatų.
Vienas, tačiau pakankamai stipriai išreikštas žaliaakių minusas yra didžiulius, neretai visiškai iracionalus pavydas.   

PilkosPilkas akis turintys žmonės pasižymi įgimtomis, labai stipriomis lyderio savybėmis. Tai tvirti, linkę dominuoti, savimi pasitikintys žmonės, kurie taip pat yra išmintingi ir sumanūs. Pilkų akių savininkai puikiai sutaria su žmonėmis, moka juos „prisijaukinti“, jie labai taikūs, tolerantiški, švelnūs, malonūs, tačiau stačia galva į draugystę nepuola.
Tai kūrybingos, labai lanksčios, racionalios, puikų analitinį mąstymą turinčios asmenybės, kurios įspūdingiausių rezultatų pasiekia versle, politikoje arba žurnalistikoje.

MėlynosMėlynakiai yra labai energingi, linksmi, atviri, draugiški ir prieraišūs. Tai nuolat įsimylėję svajotojai, kurie visą gyvenimą nepraranda vaikiško mokėjimo džiaugtis. Šių akių savininkai visiškai neagresyvūs, jie dažnai prisiima taikdario poziciją ir stengiasi, kad aplinkiniai jautųsi maloniai.
Šie žmonės labai vertina šeimą, ilgalaikius santykius ir visą gyvenimą trunkančias draugystes, jie moka rūpinits žmonėmis ir jaučia didžiulę pilnatvę tą darydami, tad neretai pasirenka socialinio darbuotojo, mediko, pedagogo kelią.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus