• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Būrimas iš knygos

Autorius: Parengė Laura M.
2009-05-28 10:00:00

Būrimas iš knygos
Jupiterimages nuotr.
Likimo keliai – nežinomi. Nors... iš kur gi juos žinosi, jei nemėginsi klausti? Vienas iš būdų pasiteirauti likimo, kaip geriau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje – paieškoti atsakymo knygoje. Burtai iš knygos nėra labai senas, iš amžių glūdumos atėjęs metodas, bet... kas pasakys, kad bandymai interpretuoti likimą iš kortų, runų ar kavos tirščių nėra tas pats mėginimas praskleisti nežinios, neaiškumo šydą, tik naudojant ne žodžius, o ženklus ir paveikslėlius? Juk kai didesnė dalis pasaulio žmonių buvo neraštinga – kitaip ir negalėjo būti.

Dabar tavo valioje – gausybė knygų. Kurioje ieškoti atsakymo? Specialistai rekomenduoja burtams naudoti knygą, kurią tikrai gerai žinai, skaitei ne vieną kartą, kur kiekviena eilutė, net ir vienas žodis, pulsuoja turiniu. Ypač gerai jei ir burtams naudosi būtent tą knygos egzempliorių, kurį skaitei, vartei – šioje knygoje dar bus išlikusi tavo energija, tavo svajonės, mintys, netgi jausmai, išgyventi tada, kai ją skaitei.

Kaip klausti? Jei užduodi ne abstraktų, o labai konkretų ir aiškų klausimą – knygą galima derinti prie klausimo tematikos.  Pavyzdžiu, klasudama apie karjerą gali burtis pasiėmus kokį nors verslininko vadovą ar romaną apie darbą, biurą. Meilės reikaluose, be abejo, geriausia rinktis poeziją, kokį nors sentimentalų romaną.

Kaip burtis? Paimk knygą į rankas, užsimerk, palaikyk keletą minučių intensyviai galvodama apie tau rūpimą klausimą. Tada galimi 2 variantai, pasirink priimtinesnį: arba atsiverti knygą ten, kur papuola, ir pirštu aklai duri į pasirinktą vietą, arba mintyse įvardiji knygos puslapį ir eilutės skaičių nuo viršaus ar nuo apačios (be abejo, prieš tai turėtum būti žvilgtelėjusi į knygos puslapių skaičių ir vidutinį eulučių kiekį viename puslapyje).

Nesupratai atsakymo? Jei gavai neaiškų atsakymą, tą pačią dieną negalima klausti iš naujo. Viena vertus, gali būti, kad tavo likimas dar neketina tau duoti atsakymo. Kita vertus – galbūt kol kas tu dar nepasirengusi tinkamai interpretuoti gauto atsakymo? Klausimą galėsi pakartoti kitą dieną, gal net su kita knyga. O kol kas, jei vis dėlto labai knieti išsiaiškinti plačiau, gali knygai užduoti naują, pirmąjį klausimą patikslinančią formuluotę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus