• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dažniausi sapnai ir jų reikšmės  2 

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2011-04-19 15:06:00

Dažniausi sapnai ir jų reikšmės
123rf.com

Vargu ar atsiras toks žmogus, kuris niekada nepažvelgtų į sapnininką, bet ar verta tikėti tuo, kas juose rašoma? Ir ką gi gali sapnai pasakyti apie praeitį bei ateitį?


Visų pirma, sako, kad išsipildo tik tie sapnai, kurie sapnuojami gilią naktį, o ne prieš rytą. Todėl į sapnus, kuriuos sapnuojate po penktos valandos ryto, galima nekreipti dėmesio. Bet kaip gi atsiminti tuos sapnus? Tai padaryti labai sudėtinga, nes teisingam traktavimui yra svarbi kiekviena detalė. Žinoma, galima pasiūlyti ir užsirašinėti sapnus po nubudimo, bet kažin ar tokia idėja pasirodys tinkama.

Taigi, teks tenkintis tuo, kas išliks Jūsų atmintyje iki ryto ir pagal atskirus fragmentus sudaryti būsimų įvykių paveikslą. Svarbu tai padaryti iš karto ryte, antraip visi atsiminimai apie sapną užges.  Lai Milerio sapnininkas guli šalia lovos. Daugelis mūsų sapnų – tai pasąmonės signalai. Taigi, jei mama sapnuoja, kad jos vaikas iškrinta pro langą, tai gali reikšti jos neapsakomą atsakomybę. Jei tai ne kūdikis, o paauglys, tai gal yra prasmės peržvelgti santykius su vaiku ir nurimti?


Yra dar vienas paplitęs sapnas – suaugusieji žmonės sapnuoja mokslus mokykloje, kartais net nemalonias akimirkas joje. Dažnai sapnuojami baisūs sapnai, kad nepasiruošėte pamokai arba gavote prastą pažymį. Ne, Jūs neišprotėjote ir tai nereiškia, kad norite tapti vaiku. Tikriausiai Jūs vaikystėje buvote labai griežtai auklėjamas namuose bei mokykloje, o visa tai liko Jūsų pasąmonėje tiek, kad net dabar tai atsimenate sapnuose.


Jei Jūs sapnuojate, jog į gatvę išėjote su naktiniais marškiniais ir dėl to Jums didelė gėda, tai reiškia, jog realiame gyvenime Jūs labai jaudinatės dėl savo reputacijos ir jaučiate siaubingą kaltę dėl visų nusižengimų ar padarytų klaidų. Tokius sapnus dažnai sapnuoja prastai save vertinantys žmonės.


Jei sapnuojate, kad plaukiojate švariame ir skaidriame vandenyje – tai Jūsų laukia sėkmė karjeroje ir meilės reikaluose, jei vanduo drumstas – kelias į pergalę bus sudėtingas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
odre
2011-11-24 10:48:38
dažnai sapnuoju stipre audra,viesulus,uraganus.ir visuomet gelbėju sau artimus žmones,mama,vaikus,vyra...taip pat dažnokai prisisapnuoja,kad mano antra pusė man neištikima ir visuose sapnuose ji nutveriu...ka tai galėtu reikšti?
kl.
2011-04-19 18:53:37
o jei kietai miegi visą naktį- kaip sužinoti , kelintą valandą sapnavai :) ?