• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gimimo dienos numerologija

Autorius: Eli.lt
2014-04-09 16:08:00

Numerologija yra skaičių galios ir jų mums suteikiamos lemties aiškinimas. Daugeliui įdomiausia, ką lemia jų gimtadienis. Siūlome išsiaiškinti!Jeigu gimėte 1, 10, 19, 28 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 1.
Jeigu gimėte 2, 11, 20, 29 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 2.
Jeigu gimėte 3, 12, 21, 30 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 3.
Jeigu gimėte 4, 13, 22, 31 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 4.
Jeigu gimėte 5, 14, 23 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 5.
Jeigu gimėte 6, 15, 24 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 6 .
Jeigu gimėte 7, 16, 25 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 7.
Jeigu gimėte 8, 17, 26 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 8.
Jeigu gimėte 9, 18, 27 mėnesio dieną, tai jūsų skaičius yra... 9.

Skaičius 1

Protingas, sumanus, tiesmukas, užsispyręs žmogus, kuris visad siekia maksimumo ir nori būti pastebėtas bei įvertintas.
Šie žmonės labai rimtai žvelgia į santykius ir santuoką, labai vertina šeimą, dėl jos stengiasi ir aukojasi, atlieka šeimos saugotojo, globėjo vaidmenį.

Geriausi partneriai: 4, 6, 8.

Skaičius 2

Svajotojai, šiek tiek nepasitinkintys savimi, meniški, muzikalūs žmonės, kuriuos lengva surasti bendrą kalbą beveik su kiekvienu, jų santykiai dažniausiai labai harmoningi, dvasingi.
Po šiuo skaičiumi gimę žmonės tampa puikiais diplomatais, politikais, jiems verta rinktis su humanitariniais mokslais susijusią karjerą.

Geriausi partneriai: 2, 5, 9.

Skaičius 3

Tai itin ambicingi, šaltakraujiški, valingi, kartais šiek tiek egoistiški žmonės. Puikūs vadovai, kariškiai, sportininkai.
Šiems žmonėms šiek tiek sunku draugauti su kitais, jiems labai sudėtinga rasti kompromisą, tačiau savo bičiulius šie žmonės labai saugo ir dėl jų stengiasi, nors tą parodo labai retai.

Geriausi partneriai: 6, 9.

Skaičius 4

Tai linksmi, atsipalaidavę žmonės, kurie stengiasi kuo daugiau laiko leisti smagioje kompanijoje, tai tikros vakarėlių sielos. Po šiuo skaičiumi gimusiems sunkiai sekasi elgtis su pinigais, o griežti apribojimai ir taisyklės juos vargina.
Šiems žmonėms puikiai sektųsi pramoginė karjera, o sutikus atvirą ir labai tolerantišką partnerį įmamona sukurti tikrai puikius, tvirtus, o kartu ir labai linksmus santykius.

Geriausi partneriai: 1, 8.

Skaičius 5

Šių žmonių galvoje nuolat knibžda daugybė inovatoriškų idėjų, kurias jie stengiasi įgyvendinti, tai gabūs verslininkai, puikiai sutariantys su aplinkiais žmonėmis, mokantys juos įkvėpti.
Tai labai subalansuotos asmenybės, kurios yra tiek kūrybiškos, tiek ir gebančios mąstyti šaltai ir analitiškai.

Geriausi partneriai: 1, 2, 9.

Skaičius 6

Šie žmonės stengiasi mėgautis kiekviena gyvenimo diena, jie nėra itin praktiški, sunkiai geba žvelgti į ateitį, tačiau itin traukia kitus žmones, nes su jais visad smagu!
Po šiuo skaičiumi gimę žmonės kupini meilės ir rūpestingumo, jiems patinka skleisti gėrį, tai geri mokytojai, auklėtojai, gydytojai.

Geriausi partneriai: 1, 6, 9.

Skaičius 7

Tai labai realistiškos, savimi pasitikinčios asmenybės, tai talentingi, gabūs mokslui žmonės. Po šiuo skaičiumi gimusieji neretai yra karšto būdo, linkę greitai supykti, bet greitai ir aleisti.
Jiems itin svarbi šeima, jie jaučia itin didelę pagarbą savo tėvams, seneliams, turi gilų dėkingumo jausmą.

Geriausias partneris: 2.

Skaičius 8

Stiprios, ambicingos asmenybės, kurias neretai sunku suprasti ir įvertinti šiek tiek švelnesnio būdo žmonėms. Po šiuo skaičiumi gimę žmonės pakelia net ir didžiausius gyvenimo sunkumus ir po jų sugeba atsistoti.
Tai kiek uždari žmonės, kurie neretai turi keletą gerų draugų, kurių laikosi visą gyvenimą, tai į vienatvę linkusios asmenybės, kurios retai sukuria šeimą, sunkiai palaiko romantiškus santykius, tačiau vieną kartą pasižadėję savo partneriui jo niekada neišduoda ir nepalieka.

Geriausi partneriai: 1, 4, 8.

Skaičius 9

Tai fiziškai ir dvasiškai stiprūs žmonės, kurie neretai turi labai didelių tikslų. Tai filantropiškos, pasaulį norinčios ir linkusios keisti, labai idėjiškos asmenybės.
Po šiuo skaičiumi gimusiais žmonėmis lengva pasitikėti, jų aplinkos žmonės linkę atsiverti ir prašyti patarimo būtent iš devintukų.

Geriausi partneriai: 3, 5, 6, 9.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus