• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Plaukų kirpimas ir magija  2 

2009-03-09 00:00:00

Plaukų kirpimas ir magija
Myjane.ru, Jupiterimages nuotr.

Apie ką pirmiausia pagalvoji susiruošusi pas kirpėją? Ogi apie piniginės turinį – ar turi pakankamai grynųjų susimokėti už kirpimą, dažymą bei šukavimą.

O vertėtų pagalvoti ir dar apie kai ką. Pavyzdžiui, apie mėnulio fazę ar net savaitės dieną. Liaudies išmintis byloja, kad jei kirpsiesi plaukus per jaunatį – plaukai ataugs greičiau, o jei per delčią – lėčiau.

Svarbu ir savaitės diena, kada ketini kirptis – ji gali turėti įtakos plaukų sveikatai, šukuosenos kokybei ir netgi tavo likimo vingiams! Nori tikėk, nori – ne, tačiau esama prietarų, kurie plaukų kirpimą paverčia itin reikšmingu ritualu. Tad rūpindamasi savo šukuosena nepamiršk pasirūpinti ir savo laime!

Pirmadienis. Šią dieną sutvarkyta šukuosena padės atsikratyti liūdesio, depresijos, nemalonių prisiminimų. Pirmadieniais kirpykloje paliekama visa tavyje susikaupusi negatyvi energija.

Antradienis. Jei plaukų kirpimui rinksiesi šią dieną, veikiausiai pavyks išvengti tavęs tykančių nemalonumų, apeisi keletą nedidelių kliūčių savo lemties kelyje ir galbūt prisišauksi pagalbos.

Trečiadienis. Šiandien apsilankius kirpykloje pagaliau pavyktų aiškiau surikiuoti savo mintis, teisingai susidėlioti darbų prioritetus, užglaistytum įtemptus santykius su artimais žmonėmis ar kolegomis. Trečiadienis kirpykloje gali tapti tave greitai pasieksiančios netikėtos žinios pranašu.

Ketvirtadienis. Ketvirtadienį pakirpti plaukai keletu pakopų pakylės tavo autoritetą aplinkinių akyse, o ir pati imsi labiau save vertinti, pagaliau įtikėsi savo jėgomis ir galimybėmis.

Penktadienis. Į kirpyklą verčiau neik. Šią dieną sulėtėja organizmo biocheminiai procesai, tad po penktadieninio kirpimo plaukai gali susilpnėti, jie prasčiau atauginės.

Šeštadienis. Nauja šukuosena ar pakoreguota senoji padės atsikratyti vienatvės, nepasitenkinimo savimi jausmo, imsi labiau mylėti save. Manoma, kad šia dieną apsilankius kirpykloje savaime išsispręs nedidelės problemos, kilusios ne dėl tavo, o dėl aplinkinių kaltės.

Sekmadienis. Šiandien kirptis griežtai nerekomenduojama. Sekmadieniais itin sustiprėja žmogaus ryšys su asmeniniu angelu sargu. Jei šia dieną ką nors savo organizme keisi ar juo labiau nurėši kokią nors jo dalį (pvz. plaukus ar nagus), šis ryšys gali ilgam susilpnėti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sole
2009-03-09 11:03:13
nu wa sestadienis geriausias :D
Raulia
2009-03-09 07:15:36
Nu nieko sau. Kaime kad sekmadieniais kirpyklos nedirba :)