• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sapnai: Afrikos aistros

Autorius: HORO
2012-08-13 14:13:00

Sapnai: Afrikos aistros

Mums dažnai sapnuojasi gyvūnai. Kartais egzotiniai. Ir tai mums kalba apie bundančius instinktus.

Sapnas:
Aš sapnavau dramblį! Didelį ir gražų. Aplink džiunglės, karštis, saulė... Nors pats sapnas buvo nelabai ryškus, kaip kokiame rūke, atsimenu tik keletą detalių. Dramblys buvo taip arti, kad galėjau jį paliesti. Aš jį ir paliečiau, paglosčiau, paskui kažkaip atsidūriau ant jo raita. Aplink buvo ir kiti žvėrys, o labiausiai įsiminė žirafos ir begemotai (taip pat buvo tigrai, zebrai, raganosiai). Viena iš žirafų netgi pradėjo bėgti paskui mane. Mes kartu bėgiojome jau ne po džiungles, bet po savaną. Bėgiojome tol, kol aš prabudau.

Agnietė

 

Šiame sapne daug gyvybinės jėgos ir aktyvumo ženklų: saulė, karštis ir stiprūs gyvūnai. Tai, kad dramblys buvo neryškus, reiškia, kad jūs dar nelabai suvokiate savo padėtį. Įdomiausi yra du sapno personažai: patys stambiausi pasaulio gyvūnai. Dramblys – didžiausias, žirafa – pats ilgiausias gyvūnas. Pirmasis simbolizuoja jėgą ir protą, galios gyvenime atsiradimą, taip pat dvasios ir kūno išmintį. Jei jūs buvote užsėdę ant dramblio, vadinasi, teisingai tvarkote savo mintis ir kūną. O tai, kad jus vejasi žirafa, įrodo tai, kad turite vidinį konfliktą su asmeniniais instinktais (arba realiu žmogumi), kuris įkūnija žirafą.

Taigi, sapnas reiškia štai ką: jūs puikiai valdote jėgą, kurią simbolizuoja dramblys, tačiau ne savybes, kurias simbolizuoja žirafa, ir jos reikalauja jūsų dėmesio. Verta pažvelgti iš kito kampo į tai, kas vyksta sapne už kadro – ir viskas susidėlios į savo vietas. Be to, žirafa – tai būdas pasižiūrėti į bet kokią situaciją iš viršaus, tapti toliaregiu.

Kai žmogui sapnuojasi miškas, džiunglės arba kažkas panašaus, vadinasi, priešais jį yra užduotis suvokti, ką jam gali duoti šio pasaulio aplinkiniai ir kokius turtus jis pats ras savo „vidiniame miške“. 
Vieta

Džiunglės sapne reiškia jūsų pasąmonės džiungles, kuriose šiuo metu jūs esate. Tačiau skirtumas nuo tikro miško yra tas, kad jūs galite susidurti su dar nematytomis jėgomis, aistromis, norais, kurie jus gali tiek žavėti, tiek ir gąsdinti. Ir jie protu nekontroliuojami.

Jei matote  savaną (stepes), tai yra erdvė, o ne apaugę augalai, vadinasi, prieš jus atsiveria naujų galimybių horizontai, jūs priimate neįprastus gebėjimus ir perspektyvas.

Afrika europiečiui reiškia gyvenimą kitu ritmu: tai kažkas neįprasto, egzotiško.Vietos gamta ir atmosfera pasakys jums, kokioje situacijoje jūs šiuo metu esate. Peizažai apibrėžia artimiausią perspektyvą, o oras nusako jūsų nuotaiką.

Saulė – gyvybingumo, aktyvumo, energijos ir pasiruošimo permainoms simbolis. Po šiuo vaizdiniu slepiasi dieviška žmogaus pusė. Jei sapne yra saulė – jūs esate teisingame kelyje.

Karštis sapne perduoda jūsų jausmus – tai susikaupę emocijos, aistros, norai. Esate pilni energijos, o ją reikia nukreipti teisinga linkme, jei norite išvengti perkaitimo. Ir atvirkščiai: jei sapne jums šalta (ledas, sniegas, žiema) – tai reiškia, kad jūs jaučiatės vieniši, o jausmai atšalę.

Gyvūnai

Laukiniai gyvūnai atspindi jūsų slaptus instinktus, charakterio savybes, kurios gali pasireikšti pasąmonės noruose, polinkiuose, nežabotuose impulsuose: baimė, agresija, seksualinis susijaudinimas. Dažnai tokie gyvūnai sapnuojami tuomet, kai vyksta vidiniai konfliktai: tiek vidiniai, tiek ir išoriniai. Skirtingai nuo naminių gyvūnų, laukiniai gyvena gamtoje, o mes jų nevaldome, taigi, savo vidinių „tigrų“, „liūtų“ ir „dramblių“ mes taip pat nekontroliuojame.

Po vienų ar kitų gyvūnų kauke slepiasi žmonės iš jūsų aplinkos, jūsų pažįstami – tokiu atveju sapnas perspėja apie galimas problemas su jais. Jūsų užduotis – suprasti, kas po kokia kauke slepiasi, išsiaiškinti esamus santykius. Prisiminkite įvairias metaforas, pagalvokite, ką vienas ar kitas gyvūnas jums primena.

Grobuonys – žmonės iš jūsų aplinkos, kurie jums kelia grėsmę, aštriai jus sutinka ir agresyviai veikia. Egzotiniai gyvūnai – instinktai, kuriuos jūs turite, tačiau kol kas jie nepasireiškė.

Dramblys – didelės jėgos ir ištvermės įsikūnijimas. Tai šventas gyvūnas, kuris apdovanotas išmintimi ir karališka didybe. Dramblys ne tik gali nudirbti sunkius darbus, tačiau gali lengvai įveikti įvairias kliūtis. Daugelyje šalių jis reiškia sėkmę, kai kuriose – ilgaamžiškumą, ištikimybę ir meilę (patinas lieka ištikimas patelei ir būna šalia jos visą nėštumo laiką – dvejus metus). Ir blogai pasibaigs tam, kas įžeis šį gyvūną: dramblys blogą menantis. Žinant tokias jo savybes, elgesį, priklausomai nuo sapno konteksto, galima lengvai suprasti, apie ką norima pranešti sapne.

Aiškinant sapną reikia žinoti, kaip elgiasi gyvūnas, padeda jis jums, o gal stengiasi sumindžioti. Jei jūsų dramblys – taikus ir paklusnus, jis suteikia jums galią ir žada arba įtakingą rėmėją, arba jūsų vidinės galios augimą. Grėsmingas ir puolantis dramblys nusako, kad jūs esate kritinėje situacijoje, o įvairios jėgos padarys jums didelę žalą. Sėdėti ant dramblio – puikus ženklas: jūs valdote situaciją, jums niekas negresia. Jei staiga jūsų dramblį ima „nešioti į šonus“, vadinasi, jūsų protas ne visuomet gali susidoroti su kūno poreikiais, o instinktai tapo nekontroliuojami. Straublys – klasikinis seksualumo simbolis, libido energija. Iltys – agresijos ir gynybos ženklas.

Žirafa – pats aukščiausias gyvūnas pasaulyje. Taigi, jis simbolizuoja toliaregiškumą ir taiką (savo pasaulyje žirafa yra tartum budėtojas, kuris perspėja visus apie artėjančius gruobuonis). Jei jums prisisapnavo žirafa – laikas susimąstyti, pažiūrėti į situaciją iš šono ir pagalvoti apie jos tolimesnį vystymą. Bet kokiu atveju žirafos apsilankymas sapnuose reiškia pozityvą ir palankumą. Tačiau yra tam tikri niuansai: šio gyvūno galva yra stipriai atitolusi nuo kūno. Todėl kartais sapnas gali reikšti, kad praleidžiate kažkokią svarbią informaciją; arba tai ženklas, kad neklausote savo širdies, sielos gelmių, kūno.

Zebras visų pirma žinomas dėl savo dryžių ir simbolizuoja dvigubą veiksmų eigą: balti – juodi dryžiai. Tai reiškia, kad pats laikas į savo gyvenimą įnešti daugiau spalvų ir nepriimti kritiškai dabartinės situacijos. Jums įtaką daro stereotipai ir bandos jausmas – laikas pasireikšti individualiai.

Danielius – švelnus, nerimastinga sutvėrimas ir išreiškia meilę bei tobulumą. Šiems gyvūnams reikia bandos – tai būtina, norint išgyventi. Todėl, jei jums prisisapnavo danielius, laikas pagalvoti apie grupės paramą. Šeimoje, darbe laikykitės bendros nuomonės ir ieškokite sąjungininkų – tai jūsų arkliukas.

Begemotas – nešvarus storaodis gyvūnas. Tai persivalgymo, grubumo, abejingumo ir išlaidavimo simbolis.

Raganosis – nežabotas seksualumas, prievarta.

Liūtas – karališkosios galios simbolis. Sapnuose žvėrių karalius – tai stipraus autoritetingo asmens įvaizdis. Taip pat gali vaizduoti ir pačio sapnuojančiojo stiprybę bei galią. Tačiau jame slypi dvilypiškumas: didybė ir naikinimo galia.

Tigras gali reikšti ryškius žmogaus, kuris sapnuoja, arba sapnuojančiojo aplinkos impulsus. Skirtingai nuo liūto jame daugiau žiaurumo, kraujo troškimo. Jei jums sapnuojasi, kad tigras ruošiasi pulti – tai perspėjimas, kad pripažintumėte savo užgniaužtą pyktį, pavojingus instinktus. Kova tarp tigro ir liūto sapne liudija apie konfliktą tarp vaikų ir tėvų.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus