• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sapnai: besitaškant bangose

Autorius: Palmiros Žvaigždės
2011-05-24 17:24:00

Sapnai: besitaškant bangose
123rf.com

Kartais prisižadiname ir trokštame, kad sapnas tęstųsi ir tikrovėje – taip būna gera! Toks sapnas, žinoma, žada kažką labai gero.

Virginija 22 metų: „Didelė, gili, mėlyna, švari jūra – tokia gili ir ryški, kad net paskausta akis į ją žiūrint. Vidury jos ima kilti kažkas panašaus į podiumą, iš kurio tiesiai į jūrą liejasi fontanas. O nuo podiumo į apačią leidžiasi balti laiptai iki pat kranto. Labai platūs laiptai. Krante stovi giminaičiai – mano ir mano mylimojo, o ant podiumo, po fontanais stovime mes vestuviniais rūbais (ant mūsų vanduo nekrenta): aš su balta suknele, jis – su baltu kostiumu. Labai linksmi ir laimingi. Sapnas aiškus, spalvingas, jame daug baltos ir melsvos spalvų.“

Toks sapnas visų pirma reiškia, kad jums atsiveria naujos perspektyvos. Šiuo metu jūsų gyvenime vyrauja itin pozityvios tendencijos, jūs apimta meilės ir įkvėpimo. O jūsų energija trykšta fontanu šiame sapne: tai fizinio ir dvasinio pasitenkinimo ženklas – praktiškai ekstazė. Viskas vyksta jūroje, ramioje ir gražioje, vadinasi, jūsų laukia sėkmė.

Toks gražus sapnas gali reikšti ir norą, kad jūsų santykiai su mylimu žmogumi peraugtų į kitą lygį – jūsų santykių įteisinimą. Tačiau ir tai nėra sapno esmė. Laiptai šiame reginyje reiškia perėjimą, kurį jūs jau atlikote – nutolote nuo giminaičių ir palikote juos krante. Šis vidinis psichologinis atsiribojimas nuo giminaičių gali būti labai jums reikšmingas. Atminkite, kad be to visi yra laimingi ir džiugiai nusiteikę. Sapno spalvos – mėlyna ir balta – dieviškasis pradas. Jos reiškia tvarką, tiesą ir ištikimybę. Galima drąsiai sakyti, kad sapne jūs ir jūsų išrinktasis esate palaiminti gyvenimo pradžiai.

Jūra – vienas stipriausių simbolių. Tai yra žmogaus sąmonė, su visomis gelmėmis ir audromis, kurie atspindi žmogaus gyvenimą. Kai sapnuojasi jūra, vadinasi, žmogaus gyvenime vyksta svarbūs pokyčiai, atsiranda naujos galimybės, situacija kinta milžinišku greičiu. Jūros bangavimai parodys jums, ar pateksite jūs ant sėkmingos bangos, ar pakliūsite į gyvenimo audros sūkurį.

Vanduo – tai moteriškoji stichija, pati artimiausia žmogui, nes visi mes kilome iš vandens (vaisiaus vandenys placentoje). Todėl vanduo sapnuose gali daug ką reikšti: čia jis gali reikšti ir patį gyvenimą, sveikatos būklę, dažnai reiškia kažko naujo gimimą. Todėl dažnai siužetai su vandeniu sapnuose reiškia naujos gyvybės pranašu tiesiogine ir netiesiogine prasme. Kadangi vanduo – moteriškasis pradas, jis taip pat siejamas su intuicija ir jausmais. Bet kokie vandens vaizdiniai atspindės jūsų tuometinę psichologinę ir emocinę būseną.

Ramus jūros bangavimas – atspindi jūsų ramią emocinę būseną, pilną harmonijos ir komforto. Net jei šiuo metu esate šiek tiek išsiblaškę, šis sapnas bus jums tarsi parama. Jei jūs esate tinkamame kelyje, toks sapnas tik signalizuos, kad viskas puiku ir toliau laikykitės savo pasirinkto kelio!

Purvinas, drumstas vanduo – jūsų organizmo signalas: atkreipkite į jį dėmesį, pasirūpinkite sveikata, be to, ne tik fizine, bet ir dvasine, tinkamai pailsėkite.

Didelė jūros erdvė reiškia prieš jus atsiveriančius horizontus. Atsiranda realios perspektyvos, o kokios – tai priklausys nuo jūros būklės: štilis ar audra.

Gražūs jūros toliai, kurie džiugina akis, kelia susižavėjimą. Tai reiškia, kad jums atsiras puiki galimybė atverti tai, kas jumyse yra gera, ir pasinaudoti atsiradusiu šansu.

Nerami, tamsi jūra, audra – kažkas verčia jus iš kojų. Vertėtų būti atidesniems ir atsargiems. Galimos nenumatytos problemos.

Jus neša bangos – reiškia, kad jūsų gyvenime vyksta svarbios permainos. Greičiausiai, jums teks plaukti vienam, renkantis savo asmeninį kelią. Labai svarbu, ką tuo metu jaučiate sapne. Jei jūs mėgaujatės bangų nešimu ir vėjeliu – vadinasi, sugebėsite atsilaikyti ties savo pozicija ir susitvarkysite su užplūdusiomis emocijomis, kurios neišvengiamos kritinėje situacijoje. Tačiau viskas gali įvykti ir priešingai...

Nevaldoma stichija – jei taip sapnuojate, yra tikimybė, kad prarasite stabilumą gyvenime. Gali būti, kad susidursite su sudėtinga situacija, tad būkite budrūs. Tai gali atsitikti per keletą dienų, per mėnesį, o gal ir per metus.

Cunami – jei jis užpila paplūdimį, atsitinka kažkas baisaus, tokie sapnai sapnuojasi prieš globalinius įvykius, taip pat tai gali būti atleidimas, išdavystė... Didelė banga simbolizuoja emocijų laviną, kuri netikėtai jus užklups.

Prieplauka ar kitoks statinys prie jūros, įeinantis į jūrą – tai palaikymas, parama, kuo galima būtų pasitikėti neramioje jums situacijoje.

Fontanas – energija, trykštanti per kraštus. Naujos viltys, įkvėpimas, jėgų pasikrovimas. Jei fontanas trykšta tiesiai iš žemės – tai gyvenimo šaltinis, reiškiantis naujo etapo gyvenimo pradžią. Jūs atrasite jėgų ir kūrybinį įkvėpimą. Jei jūs esate po fontanu – jūs esate atviri jausmams ir emocijoms. Maudotės fontane – ieškote naujų pojūčių, jums būdingas vėjavaikiškumas, džiaugsmas.
Jei fontano spalva neįprasta – ji reiškia, kad jumyse atsirado naujos kokybės energija. Tarkim, raudonas fontanas rodo, kad jumyse atsivėrė energija, susijusi su seksualumu, išgyvenimu, giminės pratęsimu. Kai ši čakra yra aktyvi, palanku susirūpinti vaiko pradėjimu. Mėlynos spalvos fontanai – tai dvasinis praregėjimas. Jei vanduo fontane yra drumstas, nešvarus – reiškia, kad tam tikros organizmo funkcijos yra užterštos ar pažeistos. Fontanas trykšta tiesiai jūroje – energija liejasi tiesiai į sąmonės ir tai reiškia jausmų, pojūčių pakilimą, dvasinę ekstazę.

Laiptai suriša skirtingus lygius erdvėje. Sapnuose tai gali reikšti, tarkim, perėjimą į kitą sąmonės lygį, evoliuciją, arba atvirkščiai – regresą asmeniniame tobulėjime, karjeroje ar santykiuose. Laiptai namo viduje rodo visus jūsų vidinio „aš“ lygius.
Kilimas laiptais gali reikšti kylantį jaudulį, o leidimasis – tai grįžimas į pradinį lygį, kritimą. Leistis į rūsį – bandymas pažvelgti į savo vidų, į savo pasąmonę.

Balta spalva – švarumas, šviesa, nekaltumas. Taip pat tai pradžios, naujų galimybių spalva, nes juk baltoje telpa visų vaivorykštės spalvų spektras.

Žydra, melsva spalva – dieviško prado spalva, simbolizuojanti rūpestį ir besąlygišką meilę, tai ateities, vilties ir svajonių spalva. Matytis šias spalvas sapne – labai geras ženklas.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus