• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kaune atsidaro „Smetonos turgus“
Autorius: Eli.lt informacija
2011-05-27 12:33:00

Jau šį šeštadienį, gegužės 28 dieną,  10 val. prekybos komplekse „Lapės“, prie Petro Vileišio tilto,   atsidaro  „Smetonos turgus“.

Turgaus įkūrėjas ūkininkas Mykolas Čiplys tikina, kad nuo šiol ir kauniečiai galės apsilankyti ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų prekyvietėje. Čia ryte ir grįždami po darbo Kauno miesto gyventojai galės nusipirkti lietuviško ūkio gėrybių iš ūkininkų rankų.

Mintis atidaryti „Smetonos turgų“ Mykolui kilo tada, kai prekiaudamas įvairiose prekybos vietose, suprato,  jog nuolat keičiant prekybos vietą kyla nepatogumų klientui, kuris įpranta apsipirkinėti vienoje vietoje ir tikisi įsigyti kokybiškų prekių.
Vilniuje jau dvejus metus sėkmingai veikia Mykolo įkurta „Centrinė ūkininkų prekyvietė“ , todėl Kauno  ir aplinkinių rajonų ūkininkai jau seniai jį įkalbinėjo suburti visus po vienu stogu ir jo gimtajame mieste Kaune.

Ūkininkas Česlovas Činikas, auginantis daržoves mažame ūkyje Kėdainių rajone ir iki šiol prekiavęs prie prekybos centrų ar kitose turgavietėse, džiaugiasi, kad pagaliau Kaune bus viena vieta,  kur ūkininkai kasdien galės realizuoti savo užaugintą produkciją. Turgavietėje kauniečiai ras visus kasdieniam stalui reikalingus produktus: pieno ir mėsos, duonos gaminius, saldumynus, daržoves ir vaisius. Čia kuo pagardinti savo patiekalus ras ir pačios išrankiausios šeimininkės: artėjant vasarai prekystalius nuklos šviežios uogos – braškės, avietės, mėlynės. Miestiečiai galės troškinius gardinti ir miško gėrybėmis – voveraitėmis, baravykais ar raudonviršiais.

Ūkininkai ir prekeiviai tvirtina, kad kiaušinių, rūkytos dešros, saldumynų, mėsos, pieno, medaus produktų, daržovių  ar vaisių kainos čia bus pačios žemiausios.

Prekybos komplekse „Lapės“  jau veikia  kepyklėlė „Triticum“, kurioje rasite daugybę šviežių bandelių, ką tik iškeptų duonos kepaliukų, tortų, šakočių ar vaikystę primenančių pyragų. Taip pat komplekse veika „Camelia“ vaistinė, „Hyper komisas“, „Centrinė gėrimų išparduotuvė“, maisto ir higienos prekių parduotuvė, gėlių ir augalų centras, kuriame gėlių ir augalų galima įsigyti didmeninėmis kainomis.

Turgaus įkūrėjas tikina, kad komplekso pavadinimas „Lapės“ kilo neatsitiktinai, šioje vietoje dar sovietmiečiu veikė „Lapių kooperatyvas“, kuriame buvo galima įsigyti tais laikais „deficitinių“ maisto ir namų apyvokos prekių. Todėl šių dienų „Lapės“ - tai vieta,  kur kauniečiai kokybišką produkciją gali įsigyti žemiausiomis kainomis.
Pirmuosius svečius vaišinsime namine gira ir kepiniais.

„Smetonos“ turgus veiks kiekvieną dieną nuo 9 iki 19 val.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus