• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Raganiukės teatre“ Kalėdų senelio nuotykiai + repertuaras

Autorius: Raganiukės teatras
2010-12-29 14:00:00

„Raganiukės teatre“ Kalėdų senelio nuotykiai + repertuaras
mama.lt

Nudundėjus linksmiausioms žiemos šventėms, „Raganiukės teatras“ nori su Jumis pasidalinti vis dar šiltais įspūdžiais iš visą gruodžio mėnesį vykusių kalėdinių spektaklių „Kalėdų senis ir Besmegenis“.

 

Nuotaikingą muzikinį spektaklį, kurio pagrindiniai veikėjai Kalėdų Senelis ir jo geriausias draugas Besmegenis, taip pat Naminukė Kūtė, Policininkas Jonas bei Tarakonas Monas patiria linksmų nuotykių laukdami didžiojo žiemos stebuklo, aplankė daugybė mažų ir didelių žiūrovų iš visų Lietuvos kampelių. Spektakliuose lankęsi mūsų nuolatiniai teatro lankytojai, įmonių darbuotojai su šeimomis, pasibaigus renginiui jaukiai šurmuliuodami vieni su kitais dalinosi geromis emocijomis. Rutkauskų šeima, atvykusi į Vilnių iš Panevėžio rajono pasakojo, kad apsilankymas kalėdiniame „Raganiukės teatro“ spektaklyje taps kasmetine tradicija: „atvažiuodami aplankyti sostinės kalėdų eglutės, dabar kiekvienais metais būtinai ateisime ir į „Raganiukę“. Mažoji penkerių metų vilnietė Greta paklausta, kas jai labiausiai spektaklyje patiko, ilgai negalvodama pasakė, kad jai didžiausią įspūdį paliko stebuklingi spektaklio fejerverkai ir netikėtai iš Kalėdų Senelio gauta dovanėlė.


Raganiukė Niukė ir jos draugai džiaugiasi, kad visą stebuklingiausią žiemos mėnesį teatras skambėjo nuo vaikų bei jų tėvelių ir senelių juoko. Šypsenų netrūko nė vienam žiūrovui, nes jauki teatro aplinka, smagus muzikinių garsų pripildytas spektaklis bei kalėdinių dovanėlių dalinimas tiesiai iš Kalėdų Senelio rankų išjudino net ir didžiausią dienos paniurėlį.
Mieli draugai, dėkojame Jums, kad buvote su mumis visus praėjusius metus! Laukiame naujų susitikimų su Jumis ir naujaisiais, 2011-aisiais metais!

 

Pateikiame sausio ir vasario mėnesių "Raganiukės teatro" repertuarą.

Sausis
2d. (sekm.)12val. „Kalėdų senis ir besmegenis“.   
Legendinė muzikinė komedija – spektaklis. Tai nuotaikingas komedijos žanro muzikinis spektaklis skirtas mažiems ir dideliems ieškantiems Kalėdinio stebuklo ir pasakos. Spektaklyje pamatysite Išsiblaškėlį Kalėdų Senį ir jo ištikimą draugą Besmegenį. Šventės dalyvius nudžiuginsime sceniniais fejerverkais, balionais ir konfeti sniegu bei kitomis staigmenomis.
Dalyvauja šie personažai: Kalėdų Senelis, Besmegenis, Naminukė Kūtė, Policininkas Jonas, Tarakonas Monas. Spektaklyje skamba originali ir nuotaikinga muzika.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus