• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

3 veiksniai kaip meilė gali paveikti jūsų kreditingumą  3 

Autorius: Eli.lt
2014-11-03 10:00:00

Įsimylėjimas gali padaryti jūsų širdį dainuojančia, tačiau kalbant apie kreditingumą – tai gali būti ir nesuderinami dalykai. Na nebent galvojate kartu pasirašyti ilgalaikės paskolos sutartį ar gauti kreditą, kurį panaudosite savo vestuvių iškėlimui. Kaip tai gali pakenkti jums? Leiskite aprašyti 3 pagrindinius kelius.1. Bendras pasirašymas

Tarkime jūsų mylimam žmogui reikia naujo automobilio, kad jis galėtų vykti į darbą. Automobilių prekiautojai, pažvelgę į jo kredito reitingą, gali reikalauti pasirašyti bendrą paskolos sutartį ar tiesiog reikalauti laiduotojo. Tai suteikia daug privalumų paskolą imančiam jūsų išrinktajam, tačiau ne jums. Tai darydami, jūs stumiate savo kreditingumą į pavojų. Kodėl automobilio prekiautojas reikalauja iš jūsų mylimo žmogaus laiduotojo ar bendros paskolos sutarties? Todėl, kad jis mato nemokumo galimybę iš jūsų antrosios pusės, o tokie žmonės yra priskiriami aukštos kreditingumo rizikos klasei. Jūs prisiimate 100 procentų atsakomybės, kad nesėkmės atveju jūs sumokėsite likusią skolos dalį. Tai būtų patogu iš jūsų mylimojo pusės, nes riziką prisiimate ir jūs. Ekspertai pataria nepasirašinėti tokių laidavimų bei sutarčių jei nesate visko gerai apgalvoję ir įsitikinęs, kad nebus jokių nesklandumų. Geriau padėkite finansiškai, bet neįsipareigokite rašytine forma už pirkinį, kuris reikalingas ne jums.

2. Bendros sąskaitos
Kai kurios finansų įstaigos nebesiūlo šių sąskaitų, tačiau tokia paslauga vis dar egzistuoja. Bendra paskolos ar kredito sąskaita yra dar labai paplitusi namų ūkio bei transporto srityje, kai už šiuos minėtus pirkinius atsiskaito abi pusės bendrai. Susituokus ir turint nors ir skirtingas sąskaitas, viskas yra skaičiuojama viena sąskaita t.y. šeimos biudžetu, todėl jeigu jūsų antroji pusė neatsiskaito už kažkurias paslaugas, tai gali paveikti abiejų kredito istorijas bei reitingus. Tokiu atveju yra siūloma pasirašyti specialias sutartis, bet ir skyrybų atveju ne tik turtas būtų dalinamas pusiau, bet visos skolos būtų skaičiuojamos abiems. Bendrų sąskaitų turėjimas yra naudingas siekiant padidinti antrosios pusės kredito reitingą, todėl teigti, kad susituokti nėra finansiškai pavojinga, būtų nekorektiška.

3. Didžiulės staigmenos mylimajam
Savaime suprantama, kad norisi palepinti savo antrąja pusę, todėl yra išleidžiama nemažai pinigų staigmenoms. Jei greitas kreditas finansuoja šias išlaidas, jūsų antroji pusė gali turėti jau ne vieną kreditą. Vertėtų žinoti, kad kaskart skolindamiesi su siekiu patenkinti mylimo žmogaus poreikius, jūs taip pat pildote ir kredito istoriją. Tai reiškia tik vieną – jūs išleidžiate kur kas daugiau, negu gaunate nuolatinių pajamų. Dažnai skolindamiesi pasieksite limitą, kai jums paskola nebebus suteikta dėl rodiklių teigiančių, jog jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai kelia grėsmę prisiimant naujus.

Apibendrindami siūlome kruopščiai analizuoti ateities planus su savo mylimuoju, nes neretais atvejais tai gali pakišti jums koją ir vėliau jums gali atsiliepti bandant spręsti savo materialines problemas.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
avouch
2021-09-30 07:45:36
idomus str. advokatas klaipedoje dekui.
paskolinsiu
2017-09-30 23:22:19
paskolinsiu.lt greitieji kreditai
paskolinsiu
2017-09-30 23:21:53
O jei nesate labai turtingi kaip išgalvoti personažai tai jums visada padės paskolinsiu.lt/greitieji-kreditai greitieji kreditai