• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl žmonės dažniau renkasi greitą kreditą, o ne draugų pagalbą?  1 

Autorius: Eli.lt
2014-09-01 16:21:00

Visada besiskolinant kyla didžiausia problema – nežinoma, kur geriausia būtų skolintis. Greitas kreditas priverčia daryti svarbius sprendimus, kurie kartais gali nesutapti su jūsų pačių norais.Žinoma, skolintis iš draugo būtų kur kas geriau finansų atžvilgiu, nes čia yra tikimybė, kad būsite labiau suprastas ir bėdos atveju jūsų niekas smarkiai nespaus. Tačiau kiekvienas kreditorius turi savus išteklius, kurie yra riboti, o draugų rate tie ištekliai yra visai menki. Todėl vis dažniau savo problemas sprendžiame skolindamiesi iš greituosius kreditus teikiančių bendrovių. Šie kreditoriai turi kur kas daugiau siūlomų galimybių, nei jūsų draugai ar artimieji. Čia kalbėsime, dėl kokių priežasčių yra renkamiesi privatūs paskolų teikėjai, o ne kreipiamasi į artimiausius žmones.

Kur kas didesnė siūloma suma leidžia planuoti išlaidas. Svarbiausia yra tai, kad nei vienas žmogus aplinkoje negali pasiūlyti reikiamos sumos, nes vis dėlto – jis nėra kokia finansinė insitucija, kad dalintų paskolas didelėmis sumomis. Vartojimo kredito davėjai gali pasiūlyti nuo kelių šimtų iki keliasdešimt tūkstančių litų kreditą, o tai tikrai yra puiku, nes galite planuoti savo pirkinius.

Laiko tapymas. Jei ir atėjo metas ieškoti paskolos, tai būtina žinoti, kad nemažai laiko atima ieškojimas žmogaus, kuris galėtų padėti finansiškai, tačiau dabartiniai kreditoriai paskolas suteikia vos per penkiolika minučių, o ką jau kalbėti apie jų ieškojimą – jų pilna internete, tad tikrai nėra sunku rasti tinkamą finansuotoją.

Nereikia niekur važiuoti. Kiekvienas esame skolinęsis iš pažįstamo žmogaus, todėl įprasta, kad norint grąžinti skolą, reikia važiuoti ir ieškoti to žmogaus, tačiau greitųjų kreditų bendrovės grąžinimo įmokas priima taip pat lengvai kaip ir išduodamos paskolas. Čia įmokas galite atlikti internetu prisijungę prie elektroninės bankininkystės sistemos ir tokiu atveju jums nereikia niekur važiuoti. Taip pat vertėtų žinoti, kad nemažai paskolų teikėjų vis dažniau pradeda priimti paskolos įmokas perlo terminaluose ar spaudos kioskuose, tad kredito grąžinimas kuo toliau tuo labiau tampa paprastesnis.

Anonimiškumas leidžia būti nepastebimiems. Kaip jau žinote – skolinantis iš pažįstamų, yra tikimybė, kad kažkas sužinos apie jūsų skolas, o ir tam pažįstamui nelabai sudarysite gerą įspūdį, todėl gėda čia neišvengiama. Kita vertus vartojimo kredito teikėjai viską palieka paslaptyje. Skolindamiesi iš jų, išlaikysite paslaptį, kad turite finansinių sunkumų ir apie tai niekas tikrai nesužinos, išskyrus atvejus, jei būtų problemų su paskolos grąžinimu – tada jau sužinotu skolų išieškojimo bendrovės ir kiti kreditoriai. Tokiais atvejais apie jūsų nemokumą sužinotų ir kitų paslaugų teikėjai.

Apibendrinant, greita paskola tikrai turi savų privalumų, tačiau reikia nepamiršti, jog yra ir tam tikrų minusų, o apie juos pakalbėsime kitame straipsnyje.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ziurke
2014-09-22 15:55:01
Visiems norintiems turėti papildomą pajamų šaltinį arba rimtai užsiimti gyvūnų veisimu, siūlome prisijungti prie mūsų ir pradėti auginti beplaukes žiurkes. Vienos žiurkės supirkimo kaina: 17 lt. Žiurkės supirkimo amžius nuo 1 mėn. arba nuo 50 g svorio. Veisiasi žiurkės labai greitai, nėštumas trunka 21 dieną, o maitina žiurkiukus pienu iki 21 dienos. Kergti žiurkę vėl galima po to, kai atsivedė mažylius, po paros arba kas 3 paras. Žiurkės gyvena iki 3 metų. Patelė vaisinga iki 1 metų, patinas - visą gyvenimą: pelnas123@gmail.com