• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką pasako tavo akys apie tave? (apklausa)  4 

Autorius: Pagal užs. spaudą, Gerda Zemenskaitė
2010-04-23 09:00:00

Ką pasako tavo akys apie tave? (apklausa)
jupiterimages.com nuotr.

Neverta keisti savo įgimtą akių spalvą. Kodėl? Todėl, kad gamtinė vaivorykštės spalva sako mums apie vidinę gyvenimo jėgą. Kuo tamsesnės jūsų akys, tuo daugiau jumyse dvasinės energijos, tuo didesnę įtaką jus turite aplinkiniams žmonėms. Atsiminkite dainos žodžius: akys juodosios, akys degančios...

Tamsi akių spalva

 

Taigi, tamsiai rudos, žalios, juodos akys - tai akys, kurios yra paties energingiausio būdo žmonių. Jeigu jūsų, būtent, tokios akys - tai jūsų jėgose įtaka asmeniniam gyvenimui, taip pat - jus supančiųjų žmonių gyvenimams.

 

Šviesi akių spalva


Mėlynų, pilkai mėlynų ir pilkų akių savininkės - truputį egoistės, mėgstančios pakoketuoti, lengvai kontaktuoja, tačiau tuo pat metu skiriasi jausmingumu bei drovumu: šviesiaakiai žmonės beveik visada truputį vampyrai, todėl tamsiaakiai (rudaakiai, žaliaakiai, juodaakiai) žmonės praranda pakankamai daug dvasinės energijos atstatydami savo jėgas po kontakto su mėlynomis akutėmis.


Paprastai žalių akių žmonės konfliktuoja su mėlynakiais, bet kokiu atveju jiems sunku rasti bendrą kalbą. Tačiau jie puikiai bendrauja su rudaakiais. Energijos srautui, einančiam iš juodų ar žydrai juodų akių, gali atsispirti tik grynai žalių ar šokoladinės spalvos akių žmonės.

 

Keli faktai


Gerai kartu sugyvena žalių, ryškiai mėlynų ir rudų akių savininkai.
Pilkai žalių, pilkai žydrų arba žalsvai rudų akių žmonės gali suvienyti savo vidinę energiją, kad pasiektų kokį nors norimą tikslą. Jie puikūs partneriai.

 

Nebūtina pernelyg rimtai žiūrėti į šiuos dalykus, tačiau pasinaudoti tuo kaip pamąstymo pagrindu - galima. Ši informacija gali jums padėti suprasti dėl ko kyla nesutarimai su kuo nors iš artimųjų, galbūt, renkantis būsimą partnerį arba kitokiu būdu darys įtaką jūsų gyvenimui.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Kokios spalvos Jūsų akys?
Mano akys rudos
126 (22.03 %)
Mano akys žydros
248 (43.36 %)
Mano akys žalios
196 (34.27 %)
Priklausomai nuo nuotaikos, nešioju kontaktinius lęšius.
2 (0.35 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sandreeeeee
2010-05-04 19:09:31
SEBASTIJANAS,nenuėjai kaip lūzeris o esi lūzeris,jei galvoji kad ne tau tokias turėti
edita
2010-04-28 12:18:59
mano alys pilkos!!!!!
Erika
2010-04-25 23:52:08
Graziausios tamsiaplaukes zaliaakes :D :P