• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Krūtinės dydis ir intelektas  1 

Autorius: balsas.lt
2010-03-19 14:00:00

Krūtinės dydis ir intelektas
jupiterimages.com nuotr.

Visuomenėje sklando nuomonė, jog vyrai nemėgsta protingų moterų, bijodami atsidurti jų „šešėlyje“, tačiau kai jų akiratyje pasirodo moteris su dideliu biustu, vyriška auditorija nuščiūva...

Amerikiečių sociologė Ivon Rosdeil visada manė, jog tame yra kur kas daugiau prasmės, tad pradėjo tyrinėti ryšį tarp moteriško biusto dydžio ir IQ (intelekto koeficiento). Mokslininkė ištyrė 1200 moterų.
 
Rezultatai mokslininkę maloniai nustebino: „Kad ir kaip nemalonu tai pripažinti, bet moterų, turinčių dideles krūtis, intelekto koeficientas 5-10 punktų didesnis nei vidutinis“, - sakė Rosdeil, kuri pati gali pasigirti tik A dydžio liemenėle.

Tyrimo metu visas dalyves padalino į penkias kategorijas, į kurias pastarosios buvo paskirtos pagal krūtinės dydį: nuo pačio mažiausio iki pačio didžiausio. O po to, šios moterys turėjo atlikti įprastą IQ nustatymo testą.

Paaiškėjo, jog didesnių dydžių savininkių rezultatai yra 10 punktų geresni, o mažesnių krūtinių savininkėms ne taip pasisekė. Net tų moterų, kurių krūtinės dydis „papuolė“ į aukso viduriuką, surinko 3-5 daugiau punktų nei beveik plokščios krūtinės savininkės.

Kodėl niekas net neįtaria, kad moterys su dideliu biustu yra kur kas intelektualesnės? Roseil teigimu, dėl to kalti kaip tik vyrai! Vietoje to, jog atkreiptų dėmesį į savo kompanionių protą ir kitiems, labiau nuo „gamtos šauksmo“ atitolusiems moters privalumams

„Net jei ji pradės su juo kalbėti apie Einšteino teorijų vertinimą, jis vis tiek nieko, išskyrus jos dekoltė, nematys, o po to net ir neprisimins, apie ką ji kalbėjo. Vyrų atmintyje dažniausiai išsisaugo informacija apie moters krūtinės seksualumą, o ne apie jos intelektą.“

Dabar aišku, kodėl susidariusi tokia nuomonė apie moterų kvailumą – juk jei mes nieko, išskyrus krūtinės dydį, negalime prisiminti, tai ten, kur to „dydžio“ nėra, lieka tik pradėti domėtis vykstančiu pokalbiu su gražiosios lyties atstove.
 
 
Gairės: Ivon Rosdeil

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
med
2010-03-19 18:15:22
tai kas cia keisto, kad atminty islieka krutine, jei ja pirmiausiai pamatai. Gal su ta moterim net nebendrauji, tai is kur mums zinot apie jos intelekta?