• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Melo kojos trumpos

Autorius: Pagal woman.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-04-16 10:00:00

Melo kojos trumpos
jupiterimages.com nuotr.

Žmonių, kurie sako "tiesą ir tik tiesą" nėra, visi mes meluojame apie 200 kartų per dieną.  Ar galima atpažinti melagį be žeminančių duomenų patikrinimų ir melo detektoriaus? Galima pabandyti. Svarbiausia, prisiminkite - nėra taisyklių be išimčių, raustantys, gėdingai slepiantys akis melagiukai, gyvenime sutinkami retokai, verta orientuotis ne vienu, o bent keliais požymiais vienu metu.  Meluoja visi! Vyrai meluoja, kai aptaria automobilio darbą ir laisvą laiką. Moterys meluoja, kai pokalbis pakrypsta apie amžių, svorį ar pirkinius. Vaikai irgi meluoja - apie 4 - uosius gyvenimo metukus - jie jau meluoja sąmoningai. 

Aš viską suprasiu iš akių!

Žvilgsnį "padirbti" - sunkiausia. Priklausomai nuo to, kur žmogus žvelgia, stengdamasis kažką prisiminti, galima suprasti ar jis neapgaudinėja. Taigi, akių judesiai " į kairę - į viršų"liudija apie tai, kad žmogus konstruoja realybę(fantazuoja arba meluoja), akių judesiai "į dešinę - į viršų" liudija apie tai, kad jis prisimena tai, kad iš tikrųjų buvo. Atkreipkite dėmesį ir į akių kontaktą. Nepatyrę melagiai stengiasi nežiūrėti į akis, o patyrę melagiai - atvirkščiai, jie žiūri įdėmiai, neatitraukdami žvilgsnio.

"Ir kas jį žino, ko jis mirksi" dainuojama žinomoje dainoje. Dabar ir jus žinote, kad žmogus, kuriam nieko nepateko į akį, mirksi vidutiniškai 20 kartų per minutę. Jeigu žmogus meluoja, tai viršutinio akies voko judesiai išauga iki 80 - 100.
  Labai dažnai melagiai, tame tarpe ir išaugę iš vaikiško amžiaus, atsako į jiems pateiktą klausimą, lygiai tokiais pat žodžiais, kuriais buvo klausiama: "Tu valgei šokoladuką?" - "Ne, aš nevalgiau šokoladuko". Jeigu žmogus nenori meluoti, bet ir teisybe pasidalyti nepasiruošęs, tai jis nepateiks tiesioginio atsakymo į klausimą (gali pajuokauti arba pasakyti ką nors sarkastiško). Priešlaikiniai išteisinimai taip pat rodo tai, kad "kažkas - tai ne taip". Jeigu kažkas pradeda daugžodžiaudamas aiškinti dėl ko jis įsiminė tą ar kitą detalę, kai apie tai jo niekas neklausė, - reikalas "nešvarus". Žmogus, kuris sako tiesą, kaip taisyklė, pasižymi kintančiu tempu bei balso garsumu. Tempas greitėja, o garsumas auga. 
Melagio kalbą, greičiausiai, galima pavadinti monotoniška, tylia ir dažniausiai nedaugiažode - joje nėra detalių bei atpasakojimų. 90% atvejų, melas pailgina reakcijos laiką - taip, kad atsakymai į klausimus tampa lėtesni, o tarpo žodžių atsiranda daugiau pauzių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus