• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Duris atvėrusiame „Samsung Smart TV“ name – naujausių technologijų ir kūrybiškumo sintezė

Autorius: Eglė Ruibytė
2012-05-09 18:46:00

Duris atvėrusiame „Samsung Smart TV“ name – naujausių technologijų ir kūrybiškumo sintezė
Organizatorių nuotr.
Gegužės 5-ąją pačiame Vilniaus centre, Odminių skvere, atidaryta nauja kūrybinė erdvė – profesionalių dizainerių sukurtas „Samsung Smart TV“ namas, kuriame lankytojai turės galimybę įgyvendinti kūrybines idėjas naudodami naujausias technologijas.

Tai pirmas tokios koncepcijos „Samsung“ projektas vykdomas visose trijose Baltijos šalyse.

„Šiuo projektu siekiame Lietuvos gyventojams parodyti, kad naujausios išmaniosios technologijos yra puiki priemonė įgyvendinti savo kūrybines idėjas. Naudojant „Samsung Smart TV“ televizoriui pritaikytas programėles galima piešti ar spalvinti neturint dažų ar pieštukų. O pasitelkus socialinius tinklus savo kūrinius iš karto galima pristatyti visam pasauliui“, - sakė Miroslavas Ramanavičius „Samsung Electronics Baltics“ namų skaitmeninės įrangos skyriaus vadovas.

Atidarymo metu susirinkusieji išgirdo Deivydo Zvonkaus, Katažinos Nemycko, Vudžio, Grūdo, Anatolijaus bei DJ Virus J muzikos akordus, kuriuos atlikėjai pagrojo naudodami „Samsung“ išmaniąsias technologijas: televizorių, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Be to, susirinkusieji sužinojo, kaip kūrybiškai panaudoti išmaniąsias technologijas kasdieniniame gyvenime.

Nuo šiandien iki gegužės 23 dienos kartu su vietos menininkais, gerai žinomais muzikantais, televizijos žvaigždėmis, sporto atstovais ir kitais visuomenei gerai žinomais asmenimis Vilniaus gyventojai ir miesto svečiai turės galimybę dalyvauti įvairiuose „Samsung Smart TV“ name organizuojamuose renginiuose. Susirinkusieji galės ne tik įgyvendinti kūrybines idėjas panaudodami naujausias technologijas, bet ir gerai praleisti laiką žiūrėdami filmus ar animacinius filmukus, dalyvaudami tarptautinėse diskusijose, klausydami TED konferencijos pristatymų, naršydami socialiniuose tinkluose ir kt.

Šio namo dizainą ir interjerą kūrė specializuotas baldų ir interjero prekybos centras „Domus galerija“ su partneriais „Charme fine furniture“, „Skandinaviškas interjeras“, „Delight“, „Doremus“, bei „Madam W“ studijos dizaineriais.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus