• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis apie vyrų ir moterų skirtumus

Autorius: Miledi
2011-08-05 07:30:00

Eli.lt kokteilis apie vyrų ir moterų skirtumus

Kai aną dieną, ausimis klausydama TV žinių, viena ranka vartydama blynelius, kita – naują bulvarinį žurnalą pasakiau vyrui, kad atsilieptų telefonu, kuris be perstojo skambino, jis, ramiai žvelgdamas į kompiuterio monitorių, atsakė: „Negaliu, aš dabar užsiėmęs“.

 

O čia tai bent – sėdi, ramiu veidu žvelgia į monitorių, judina pelę, karts nuo karto pamaigo klaviatūrą ir sako, kad taip užsiėmęs, jog negali pasakyti „alio“ mano brangiajai mamytei. Lioviausi kepusi blynus, užverčiau žurnalą, išjungiau žinias taip ir nepaklausiusi orų prognozės artėjančiam savaitgaliui ir nuėjau pasikalbėti su vyru.


Apsikabinau ir įsistebeilijau į ekraną.


-Tai kuo gi tu čia toks užsiėmęs? – su lengva ironijos gaidele paklausiau.
-Ieškau poilsio namų mūsų atostogoms.


Suprunkščiau:
 -Tai nejau vartydamas pasiūlymus internete negali pakalbėti telefonu? Nejau tikrai vyrai vienu metu negali atlikti kelių darbų?
-Negali, brangioji: jei aš skaitau, reiškia skaitau, jei valgau, tai valgau, jei mylimės – tai mylimės. Juk sekso metu neprašai manęs atsiliepti į skambučius.


1:0 pamaniau... Pralošinėju.


Tikrai – kai kuriuos DARBUS jis atlieka be priekaištų. Tai gal ir mūsų svajonių atostogos bus nepriekaištingos? Kaip aš jų laukiu...


Bet kamuojama PMS ir blynų kepimo maratono savo virtuvėje, nenurimau:
-Anoks čia darbas ieškoti būsto atostogoms, rask stogą virš galvos ir keliaujam. – Neatlyžau.

-Brangioji, ar ne Tu pernai zyzei, kai šalia poilsio namų nebuvo maisto parduotuvės, kurioje būčiau Tau nupirkęs bananinį jogurtą, kurį Tu dievini... Ar ne Tau reikia komforto, karšto vandens, malonaus aptarnavimo ir šypsenų?


2:0 vyro naudai.

 

Jis liko prie kompiuterio ieškoti mums apartamentų, o aš nukėblinau į virtuvę ir susimąsčiau. Nejau tikrai tarp moterų ir vyrų yra ne tik fiziologinių, psichologinių, bet dar ir smegenų vinguriavimo skirtumų ir kodėl mes, moterys, kurioms lemta gimdyti vaikus, kas mėnesį kraujuoti, apverkti išeinančius į armiją, jų laukti ir gaminti kasdien valgyti, sugebame dar ir daugiau darbų atlikti vienu metu? Už ką mums šitokia našta?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus