• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Dietos angelas  3 

Autorius: Toma
2012-03-16 09:07:00

Eli.lt kokteilis: Dietos angelas
Maniškis, su kuriuo gyvenu nebe pirmus metus, ŽIAURIAI nemėgsta dovanoti dovanų, gėlių ar saldainių. Šv Kalėdos jam užkelia spaudimą, Valentino arba moters dieną jis norėtų dingti nuo žemės paviršiaus. O siurprizai ir netikėtos dovanos... Apie tai rašo tik internete.

Tačiau esu aš, jo žavi graži žmona, norinti, kad ją bent kartais palepintų kokiu nors siurprizu (kas, kad proga - visuotinė ir kasmet būna tuo pat metu). Taigi mano zuikis stengiasi. Gimtadienio proga gaunu gėlių su saldainiais ir kokią didelę iš anksto suderintą dovaną. Kadangi tai tampa tradicija, tai koks čia siurprizas.

Kalėdos. Pats nupirko, pats supakavo, bet aš žinojau, kas ten. Vėl ne siurprizas.

Toliau. Šiemet per Valentiną slidinėjome, šokoladines širdis pamiršome abu, o ir kas tas Valentinas, lyginant su Alpėmis.

Pagaliau, kovo 8-toji. Maniškis kaip tyčia išvykęs į komandiruotę, bet naktį turi parskristi. Todėl aš, darbe standartiškai gavusi tulpę ir saldainį (kartu su visomis kolegėmis, todėl nesu kažkuo išskirtinė), laukiu vakare grįžtančio su DUTY FREE maišiuku, kuriame - "o dieve, nereikėjo, juk kaloringa, aš gi metu valgyti šokoladą" - skanieji LINDOR saldainiai.

Skrydis nevėlavo, pusę pirmos atidarau duris - o ten - tik lagaminas ir rankinis bagažas, jokių kitų pakuočių... "Nepatikėsi, man rodos, tave išgelbėjo tavo dietos angelas. Nupirkau tau nerealių saldainių, širdelės formos, įvairių skonių, įsidėjau į DUTY FREE maišelį kartu su degtine kaimynui, Vilniuje išėjau iš oro uosto, ir prieš sėdant į mašiną pasidėjau ant suolo. Mašina privažiavo, sugriebiau kompą, lagaminą ir šokau į beveik nuvažiuojančią, negi versi bosą laukti. Tik tada supratau, kad tavo saldainiais tuoj mėgausis koks bomžas".

Va tai tau ir dietos angelo darbai. Gal geriau mažiau tokių siurprizų. Jau geriau garantuotos gėlės ir užtikrinti saldainiai. Siurprizu laikysiu, kad nepamiršo apskritai...

P.S. Galėjo tą maišelį laukimo salėje palikti. Bent vietiniai būtų pasinervinę – gal bomba.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Madam
2012-04-03 11:19:33
Miela istorija
bella
2012-03-16 11:32:45
Ir dar patinka, kai reikia nusivesti už parankės ir pabaksnoti snukučiu, kokios dovanos nori. O taip! Dievinu šventes :))
asta
2012-03-16 09:57:08
liuks :)) hihihi