• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Futbolo čempionatas lovoje  1 

Autorius: Bazilė
2012-06-22 08:10:00

Eli.lt kokteilis: Futbolo čempionatas lovoje
123rf nuotr.
Koks praeito šimtmečio viduryje užstrigęs nuokvaka sugalvojo, kad moterims nepatinka futbolas? O juk sugalvojo! Ir net anekdotus vis dar kuria, kaip antai ant savo antrųjų pusių užsiutę, komplimentų ir dėmesio išsiilgę fyfos staiga ima judinti savo peroksidinius smegenis ir - žiū! - kokią nesąmonę vis tiek sugalvoja bei padaro. Nesąmonę - čia todėl, kad jos antroji pusė tuo metu visai nekontroliavo situacijos ir visa savo esybe buvo susmigęs į veiksmą televizoriaus ekrane, kur 22 milijonus uždirbantys vyrukai laksto kiek įkabina paskui vieną kamuolį.

Tiesą sakant, jei moterys nebūtų solidi futbolo čempionato auditorijos dalis, toks Davidas Beckhamas ar Cristiano Ronaldo nė pusės tiek neuždirbtų iš reklamos: kas gi juos kviestų reklamuoti vyriškas trumpikes? Vargu ar rasime daug vyrų, kurie norėtų susitapatinti su šiais simpatukais ir mėgintų kopijuoti jų stilių. Oi ne, tų bičų kailyje jie norėtų atsidurti tik tada, kai visas stadionas eina iš proto dėl ką tik įkalto įvarčio. O štai jų šukuosenos ir aprangos metamorfozės skirtos mums, moterims. Todėl mieli vyrai, liaukitės savinęsi futbolą kaip išskirtinai vyrišką "serialą": jo peripetijas ir intrigas stebime ir mes.

Tiesą sakant, vakar, varvindama seilę į tą patį Ronaldo, tapusį tikru rungtynių tarp Portugalijos ir Čekijos herojumi, susimąsčiau: o gal ta visus užkrečianti futbolo aistra padėtų mums suprasti vieniems kitus ir meilės reikaluose? Užuot ir toliau nesusikalbėję Marso ir Veneros kalbomis, gal geriau pasitelkime į pagalbą futbolo rungtynių retoriką?

Spaudos konferencija. Netiesa, kad komandų žaidimas prasideda aikštelėje. Viskas prasideda dar tada, kai koks nors žurnalistas spaudos konferencijoje užklausia: "Ką jūs manote apie savo būsimus varžovus?" Brangusis, įsivaizduok, kad esi tas, kuriam ir uždavė šį klausimą. Būsimas varžovas - tai aš. Na, ką manai? "Sumalsiu jį į miltus" - taip atsakyti gali bet kuris arogantiškas mulkis. O štai "Varžovas stiprus, džiaugiuosi, kad mums teks susitikti" - jau tie žodžiai, kurie tau padėtų pelnyti ir publikos, ir mano simpatijas. Taigi daugiau komplimentų ir dėmesio viešumoje - ir mudviejų rungtynės bus laukiamos ir įdomios. Taip, taip, ši pastaba galioja ir man. Todėl pasižadu kitą kartą plepėdama su draugėmis liautis tave keiksnojusi ir išgirti taip, kad jos pažaliuotų iš pavydo!

Rungtynių pradžia. Himnas. Ir štai mes kartu, dviese, abu laukiame, nekantraujame ir jaudinamės. Futbolo aikštelėje šiame etape komandos išsirikiuoja ir susikaupę stovi kol giedamas himnas. Žinai, ką? Himno reikėtų ir mums. Savotiško himno tam, kas vyksta tarp mūsų. Šiame etape norėtųsi išgirsti bent vieną sakinį apie tai, kas mes esame, ką mes darome ir ko čia susirinkome. Na, bent keleto sakinių apie tai, kad džiaugiesi, jog šią akimirką esame kartu. Galbūt tai paprastas formalumas, ir tu norėtum pulti prie manęs vos įžengęs pro duris? Stop. Pasakyk ką nors. Bent jau banalų "labai tavęs pasiilgau",  "apie šią akimirką svajojau visą dieną". Man tai svarbu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2012-06-22 10:11:39
BRAVO! Ploja visa futbolo salė. Atsistojus, beja ;)