• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Latte ar milijonas?  2 

Autorius: Bazilė
2011-04-08 09:06:00

Eli.lt kokteilis: Latte ar milijonas?
Dreamstime nuotr.
Mūsų – tik trys milijonai. Simboliška, kad vienam iš tų trijų milijonų, tam, kuriam šią dainą vasarą, po krepšinio čempionato, traukė visa Lietuva, ką tik viena lietuvaitė blondinė kišenę kaip tik ir palengvino beveik trimis milijonais. Ir dėl to, kad iširo šeima, ir, ko gero, dėl to, kad jis, nedorėlis, susidėjo su kita blondine – jaunesne ir su didesne krūtine. O likusieji 299 997 pasyvieji šios dramos stebėtojai savo šventa pareiga jaučia brūkštelėti komentarą kokiame nors portale apie šią plačiai nušviestą šeimyninę dramą. Ne nuodėmė – patys šios dramos dalyviai palyginti noriai dalija interviu, pasitelkdami į pagalbą ir kolegas, ir giminaičius.  Tik kažkodėl ši šviežia naujiena kažkaip nemaloniai padvelkia šeimos asmeninių skalbinių dėže. Ir tampa nebeskani.

Tad gal verčiau paplepėkime apie kitokius milijonus – tuos, kuriuos savo putliose rankutėse varto tūlas milijonierius Saulius Poška? Jie kvepia gardžiau – bent jau man, nepaisant visos antireklamos apie ragus ir kanopas, „Mėslitos“ dešrelės asocijuojasi su gardžiausiomis pasaulyje „sasyskomis“, kurių kaip didžiausio delikateso mama vesdavosi valgyti į Palangos „Kaštoną“. Nes kitur šio deficito retai kada būdavo.

Man Saulius Poška – žavus personažas. Savo „Facebook“ puslapyje net išpažinau savo meilę jam, po ko mano brangiausiojo bičiuliai puolė jo klausinėti, ar mes dar neišsiskyrėme ir ar tiesa, kad aš suku romaną su garsiuoju „Mėslitos“ bosu. Tas personažas toks tikroviškas, kad net pokštai apie jį nuskamba kažkaip rimtai: o gal tikrai būtų visai nieko bent kojos pirštelį įmerkti į tą povandeninį barakudų  pasaulį ir „pakabinti“ kokį nors jame plūduriuojantį milijonierių? Iš sportinio intereso, kad pasižiūrėčiau, ar tas vanduo nešaltas?

Bet tiek jau to. Su visa savo pagarba Sauliui turiu prisipažinti: bijau. Kad išvydęs mane be makiažo ims ir išvadins „varguole“ ar dar kuo nors blogiau. Be to, jo žvaigždė per šią savaitę, sakyčiau, kiek priblėso. Juk koks skirtumas, ką Milijonierius mano vienu ar kitu klausimu, kai jo šmaikštų eterį Melagių dieną begėdiškai nukonkuravo girtai atrodantis Šapras. Ar jis išties buvo girtas? Dvi didžiosios šalies televizijos jau spėjo suremti ietis. Kas „už“, kas „prieš“? Juk pareikšti savo nuomonę ir šiuo aktualiu klausimu – mūsų šventa pareiga. Juolab kad, pasak žiniasklaidos, už vieną renginį šmaikštusis antro galo juokelių žonglierius Šapras uždirba po 20-30 tūkstančių. Mano galvoje tai – jau beveik milijonai.  Bet, deja, ne mano kišenėje.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gabrielė
2011-04-08 10:46:20
Man žiauriai nepatinka Poškos personažas, iškart pamačiusi perjungiu kanalą. Bet dabar ne apie tai, einu pajungti skalbimo mašiną! :)
bella
2011-04-08 09:53:59
skanios kavos! :) Aš irgi jau gurkštelėjau savosios ;)