• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Sekso NĖRA!  3 

Autorius: Bella
2012-06-15 09:16:00

Eli.lt kokteilis: Sekso NĖRA!
Keletas įdomių faktų. Viename straipsnyje perskaičiau, kad yra portalai, skirti vedusiems, kurie ieško partnerių, norinčių nukrypti į „kairę“. Pirmavo vyrai Žuvys, kai paskutinėje eilėje vilkosi Skorpionai. Išvados: visi seksualumo laurai atiteko Žuvims vyrams. Gūžtelėjau pečiais – tikra nesąmonė: ir pagal Zodiako aprašymus, ir pagal savo patirtį galiu teigti, jog Skorpionai vyrai vieni pirmųjų puls į neištikimybės spąstus. Na, bent jau sunkiai atsilaikys nuo pagundos.

Vienoje konferencijoje pranešimo metu buvo pateikti skaičiai, kad rusai daugiausiai skaito apie seksą, kai tuo tarpu prancūzai ir ispanai beveik visai to nedaro. Ar tai reiškia, kad prancūzų ir ispanų nevilioja sekso subtilumai? Dabar jūs ko gero pasukiosite man pirštu prie smilkinio. Ir teisingai padarysite.
Nes prancūzai ir ispanai ne skaito apie seksą gūdžiais vakarais, bet užsiima seksu – kam jiems apie tai skaityti? Nes Skorpionai ir taip susiranda meilužes, o ne varto internetinius forumus, ten jų ieško ir slapta svajoja, bet taip ir nedrįsta įgyvendinti savo fantazijų.

Kai man pietaujant iš moterų pabiro pastabos, kad Eli.lt per daug publikuoja straipsnių apie seksą, aš tik gūžtelėjau pečiais – apie ką skaito, apie tą ir rašom. Ir tada prasidėjo lavina prunkštavimų, kad NEGALI TAIP BŪTI! Nejaugi žmonėms niekas daugiau nerūpi? Žinoma, kad rūpi. Bet rūpi lygiai taip pat ir kokybiškas seksas. Ar čia kažkas blogo?

Jei jūs esate paauglė, ir visoms draugėms jau prasidėjusios menstruacijos, o jums dar ne – argi neieškosite atsakymo internete, kodėl jums dar to neįvyko? O jei būdama subrendusi moteris vis dar nepatyrėte orgazmo, ar tikrai neieškosite atsakymo, kodėl jūs jo nepatiriate? Žinoma, lengviausiai rinktis kitą variantą: šypsotis ir kelti nykštį į viršų, kai kalba pakrypsta apie jūsų su vyru santykius, ir kiekvienąkart dūsauti, kai rodo romantinį filmą su audringomis meilės scenomis. Nes „ant žemės“ sekso nėra. Jis būna tik filmuose, „youtube“, nuotraukose ir knygose. Na dar Eli.lt ką nors apie tai parašo – bet viskas čia iš fantastikos serijos.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Velniūkštė
2012-06-16 08:37:47
nu jo... Naujieji metai dažniau būna... :)))
mergina
2012-06-15 20:45:59
ech... norėčiau, kad būtų nors kartą per mėnesi...
mergaitė
2012-06-15 10:39:40
Yra yra... :)