• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Šokam?!  1 

Autorius: Bazilė, Pinterest nuotr.
2012-09-21 10:42:00

Šokio virusas – gerai, bet svarbiausia – kad jis nevirstų kiaulių gripu!
Šokio virusas – gerai, bet svarbiausia – kad jis nevirstų kiaulių gripu!
Net ir nežiūrint televizijos privalu žinoti: ten vyksta šokių projektai. Kol kas nė vieno jų nemačiau (savaitgalį apstu įdomesnių pramogų), bet vis tiek norom nenorom patenku į jų sūkurio kraštelį: iš interneto antraščių ir nuotraukų į mane žvilgteli neva aistringai išsirietusi ponia Jurga Anusauskienė, Ingrida Kazlauskaitė, Veronika Gordijevskaja ir panašios neaišku kuo garsios ir ką veikiančios „žvaigždutės“. Net cinikas Algis Greitai, žinau, neatsispyrė šokio gripui.

Iš tiesų greta šokių projektų dažniau vartojamas „viruso“ terminas – suprask, užkrečiantis dalykas. Bet man kažkodėl tas virusas jau tikrai labiau primena kiaulių gripą: toks pat įkyrėjęs ir išpūstas burbulas, kad net koktu. Deja, net ir vakcinos nuo jo neturime.

Ir vis dėlto pats šokis savaime – pernelyg nuostabus dalykas, kad leistume jį taip nuvertinti ir nuvalkioti. Štai vieniša kolegė pradėjo lankyti tango pamokas. Puikus būdas pradžiuginti ir šiek tiek pakeisti save. Pusė skyriaus varvinome seilę kai ji pasitempusi ir kupina vidinio žavesio (kur gi jis buvo anksčiau, kad niekas nepastebėdavome?) praplaukdavo koridoriumi. Nuo jos užsikrėtė kita – su širdies draugu užsirašė į sportinius šokius. Kaip įkalbėjo savo nerangią antrąją pusę – lig šiol paslaptis. Galbūt kaip tik ta paslaptis ir šią moterį pripildė to vidinio šarmo, kuris staiga atsirado tarsi iš niekur?

Neatsispyriau pagundai ir aš. Tik man, kaip pusiau cinikei, pusiau skeptikei, nei tango, nei valsai ar fokstrotai, kaip sakoma, prie natūros netiko, taigi pasirinkau regetoną. Keletą repeticijų smagiai pasijuokiau iš savęs šokių studijos veidrodyje (na kam tas Smoryginas su savo komentarais? Aš ir pati galiu iš savęs pasišaipyti, tik, laimė, to niekas negirdi), bet kai bičiulės ėmė klausinėti, kokios stebuklingos dietos laikausi, kad taip sulieknėjau ir pasikeičiau, supratau: šalutinis viruso poveikis jau paliko trokštamą įspaudą mano išvaizdoje. Valio!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2012-09-21 11:17:30
Aš irgi šoksiu nuo kitos savaitės, nes kitaip - jau galima ir nuo proto nušokti :))