• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Žinomumo kaina. Ko vertos rampos šviesos?  5 

Autorius: Miledi
2012-09-28 07:10:00

Eli.lt kokteilis: Žinomumo kaina. Ko vertos rampos šviesos?
plastmasiniai draugai?
Stilingas makiažas, madinga šukuosena, švytinti apranga ir rampos šviesos. Atrodo, kas gali būti geriau už stulbinantį populiarumą ir šou pasaulį? Tačiau, kaip sakoma, ne viskas auksas, kas auksu žiba arba kodėl Miledi nenorėtų būti populiari, žinoma ir tituluojama kaip vakarėlių liūtė.

Šypsena ir makiažas visą parą.
Dievinu vakarus, kai galiu nusivalyti makiažą ir mėgautis jaukia namų aplinka, rusenančiu židiniu ir karšto vyno taure. Tačiau jei būčiau žymi pupytė, tralialytė ar kažkas pan., vakare prasidėtų pats darbymetis – vakarėliai, pobūviai, fiestos, susitikimai. Išvada: kelios nemokamos taurės martinio su nepažįstamais veidais manęs nė kiek nedomina.

Plastmasiniai draugai. Kai turiu laiko, visada susitinku su savo draugais. Nėra nieko smagiau už ilgus mergaitiškus pokalbius apie vaikinus, batelius ir naujas šukuosenų tendencijas. Kaip gera atvirauti su žmonėmis, kuriais pasitiki, kuriuos gerbi ir myli. Vakarėliuose nejaučiu malonumo bendrauti – žmonės, kurie šypsosi, po akimirkos gali net nežiūrėti į tavo pusę, nebendrauti, o tariama draugystė dings lyg vėjas laukuos. Neatmetama versija, kad su tavimi bus bendraujama tik dėl noro pasišildyti šlovės spinduliuose.

Juokingi prierašai ir patyčios.
Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog blizgantis populiarumas – nuostabus dalykas. Tave pažįsta, atpažįsta, pakalbina, paprašo autografo, nuotraukos. Tačiau jei tik pasirodysi viešumoje bent kiek susivėlusi ar nepasiryškinusi lūpų, gali nutikti taip, kad tave nupaparacins ir įdės į geltonosios spaudos puslapius. O tada, vaikyti, laikykis! Tokie užrašai kaip: „Panelė X su nauja meile“, „Panelė X ir vėl šėlioja“ arba „Panelė X bučiavosi su žaviu šviesiaplaukiu“ privers rautis plaukus kiekvieną dieną... Vargu, ar ką nors tenkina tokia žinomumo kaina.

O kaip jūs, mergaitės? Žūtbūt norite būti populiarios ar, visgi, renkatės ramų, sėslų ir tikrai kokybišką gyvenimą prie savo židinio?Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ieva
2012-09-30 11:32:17
Įžymybe būti nenorėčiau, kaip ir plastmasinių draugų. Bet prie židinio dar ankstoka ;)
Monika,
2012-09-28 10:49:10
reiktu perziureti vertybes :)
Monika
2012-09-28 10:22:43
ar tikrai sėslus gyvenimas yra kokybiškas? nemanau...