• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Žvaigždžių takai

Autorius: Bella
2011-08-19 09:00:00

Eli.lt kokteilis: Žvaigždžių takai
Pagaliau! Pagaliau ir aš gavau pakvietimą į vakarėlį, kur bus labai daug Lietuvos žvaigždžių ir žvaigždučių! Ką rengtis? Ką apsiauti? O jei bus šalta – juk šios vasaros vakarai tikrai nelepina šiluma... Rūbai voliojasi ant lovos, skraido nuo pakabų, kol galų gale išsirenku, kas mano garderobe stilingiausia. Visa pasitempusi, su kokteiline suknele ir aukštakulniais bateliais žingsniuoju „žvaigždžių takais“.

Taigi, vakarėlis prasidėjo: daug gražių žmonių, graži muzika, mielas vedėjas. Dairausi pažįstamų – žinoma, kad juos sutinku. Atsistoju šiek tiek nuošaliau ir pradedu stebėti situaciją.

Žvaigždžių spindesys ar tuštybė?

Visuomet pavydžiai vartydavau bulvarinių žurnalų puslapius: kokie vakarėliai, kokios suknelės, kokie bateliai, kokios šukuosenos ir kokie aksesuarai... Kas su kuo atėjo, kokie visi gražūs... Ir aš visiškai nepaisiau (ir vis dar nepaisau) įvairių kalbų, kad žvaigždžių gyvenimas – tuštybė. Tuštybė ne tuštybė, o pasiekti žinomumo –normalus darbas.

Niekada nesirišau prie simpatijų ir stengiausi neteisti bei neteisinti garsių žmonių. Ar jūs esate nors kartą papuolę ant žurnalo viršelio? Ar jus filmuoja? Fotografuoja, vos tik jūs įžengiate pro duris? Dabar atmeskite savo skeptišką požiūrį „o man ir nereikia“. Aš tik klausiu labai paprastą klausimą „Ar jus fotografuoja vos tik jus įžengiate į kavinę?“. O įsivaizduojate, kiek reikia aplankyti vakarėlių, kiek reikia išgerti vyno (o gal ir stipresnių gėrimų), kiek rankų reikia paspausti ir kiek vizitinių išdalinti, kol galų gale atsirandi prie tų žmonių, kurie tau parodys kelią link raudono kilimo. Kaip ilgai galima eiti tuo raudonu kilimu ir ar dėl to verta aukoti gyvenimą – čia jau kita tema.

Tikrosios vakarėlių priežastys

Iš esmės, tokie vakarėliai rengiami dviems pagrindinėms grupėms: „žvaigždėms“ ir žurnalistams. Vieni ateina dėl kitų. „Žvaigždės“ ateina dirbti dėl fotografų ir mandagiai atsakinėja į žurnalistų klausimus. Žurnalistai ateina dirbti dėl „žvaigždžių“ – juos fotografuoti ir kalbinti. Ką gauname mes? Intrigas, paskalas, juokingas nuotraukas ir (ne)išgalvotas istorijas jau kitos dienos žurnaluose, laikraščiuose ir interneto portaluose.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus