• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Žvilgsnis į 2012  5 

Autorius: Bazilė
2012-01-06 07:46:00

Eli.lt kokteilis: Žvilgsnis į 2012
Freedigitalphotos nuotr.
Štai ir įžengėme į 2012 metus. Metus, kai turėtų įvykti pasaulio pabaiga. Tiesa, negreitai – gruodžio mėnesį. Taigi dar turime laiko pagyventi.

Ir nors iškilus visuotinei grėsmei kas nors iš senolių būtinai atlaidžiai nusišypso ir palinguoja galvą „menu, kaip prieš 50 metų irgi tikėta, kad...“, šį kartą istorinių pavyzdžių toli ieškoti nereikia: aš, dar nesulaukusi žilo plauko, taip pat prisimenu žiniasklaidos priemonėse keltą isteriją, kas bus, kai metai iš 1999 virs 2000? Realiai niekas tos pasaulio pabaigos nebijojo. Bet visi jautė pareigą ką nors apie ją pasisakyti. Ilgai laukta visuotinė baimės ir didingos tūkstantmečio virsmo ekstazės akimirka subliūško it netvirtai užrištas helio balionėlis. Juolab kad ir tas visuotinis laukimas kažkaip virto aktualesne dilema: tai kuriame gi dabar, mielieji, amžiuje gyvename? Vieni teigė, kad XXI amžius prasideda sulig 2000 metų pradžia, kiti prieštaravo, esą jis prasidės tik 2000 pasibaigus, kai švęsime 2001. Ir jokios didybės nebeliko. Tik ginčai ir debatai. Ir dar vienas pasėtas nerimo grūdas: ar kompiuteriai, tie protingi, bemaž už mus pačius, jų kūrėjus, gudresni aparatai, neužsilenks nesupratę pasikeitusios datos? Esą jie visi sukurti taip, kad rodytų tik skaičiais 19 prasidedančius metus. Nieko nenutiko. Kompiuteriai kuo šalčiausiais nervais atvertė savo kalendoriuose naujus skaičiukus, o prie jų sėdintys pradedantieji programišiai bei pilkieji biurų kardinolai suvokė: gyvenimas tęsiasi.

Dabar turime konkrečią datą: 2012 12 21. Jums baisu? Man – nelabai. Na, juk turėjo tie majai ties kuria nors data tą savo kalendorių baigti, ar ne? Ir štai, pasirinko visai gražią skaičių kombinaciją. Kiek žinau, net ir tą dieną jie jokios pasaulio pabaigos nenumatė. Tik kažkoks žynys saulės nugairinta oda ir juodais į kaseles supintais ilgais plaukais (juk taip turėtų atrodyti tikras indėnas, ar ne?) padėjo tašką savo didžiojoje rašliavoje. Ir suprask dabar, žmogau, ar jam tebuvo grafomanijos priepuolis su šamanizmo elementais, ar jis tikrai turėjo gebėjimą į ateitį žvelgti giliau? Juk būna ir tokių žmonių! Nejaugi manote, kad tarologas, išpranašavęs L.Pinkevičiaus ir A.Valentaitės skyrybas dar bemaž nepasibaigus jų medaus mėnesiui, neturėjo nė kruopelytės įžvalgos? Jei gerai prisimenu, net ir tai, kad pramogų pasaulio saldžioji popsinė Zvonkų porelė išsiskirs jis atspėjo. Tiesa, metais apsiriko. Bet vis dėlto niekas to nesitikėjome, tiesa?

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ne gaidžio uodegų mėgėja
2012-01-07 14:26:31
mes ir šiai gyvenam atpalaiduoti nuo prasmės ir esmės, savo susikurtuose spalvinguose, linksmuose ir žaisminguose voverių rateliuose, kartais visai neprošal ir pajudint tą prieš paskutiniąją pilkąją lastelę sąmoningam veiksmui , minčiai, sprendimui, apsisprendimui :D . Užuot viską apšaudžius džiugaus šampano kamščiais :)
Laura
2012-01-06 13:17:27
Kokteiliuose ieškoti prasmės nereikia :) Atvirkščiai, kokteiliai atpalaiduoja nuo prasmės, kas irgi kartkartėmis yra neblogai.
izi
2012-01-06 12:47:33
liūdna... jei visame kame tik tiek prasmės, beliek pasvajot, kad kas nors tuo vakarėlinio šampano kamščiu ir nušautų - nebereiktų kankintis :DDDDDDDDDDD