• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt koteilis: Nėštumo testas – tikrai nori žinoti atsakymą?  2 

Autorius: Bazilė
2011-07-22 07:33:00

Eli.lt koteilis: Nėštumo testas – tikrai nori žinoti atsakymą?
Dreamstime nuotr.
Tą dieną dariau nėštumo testą. Kas esate tai bandę – mane suprasite. Žinau, kad testas „reaguoja“ į nėštumo hormoną hCG. Laimė, tąkart mano organizme jo nebuvo. Bet jei tas testas būtų reagavęs dar ir į baimės hormonus, tikriausiai būtų ne tik antrą raudoną juostelę išspaudęs, bet ir sušvitęs it šiaurės pašvaistė. Nes bijojau labai. Taip, kad baimė, rodėsi, sukaustė mane visą. Taip, kad 3 dienas nesulaukusi tiksliai it laikrodukas išmušančių „tų dienų“, kankinausi apimta klaikaus nerimo ir nesiryžau nė kojos kelti į vaistinę. Nes, atrodė, kol nežinau tos siaubingos tiesos, tol ji galbūt dar ne visai tiesa...

Būčiau aš, baugšti kvailiukė, tada bent nujautusi, kad viskas gali turėti ir laimingą vienos juostelės pabaigą – būčiau testą atlikus vos sukirbėjus pirmam nerimastingam įtarimui. Ir būtų buvę iš karto ramu.

Kiek vis dėlto nepatogumų mums sukelia abejonė ir baimė. Ir, užuot viską išsiaiškinę iš karto, pasmerkiame save ilgiausiai dvejonių, nerimo, neišsipildžiusių svajonių ir vilčių epopėjai. Nes pažvelgti tiesai į akis ryžtamės ne visada. Galbūt ne visada tos tiesos ir reikia? Juk geriau tas rausvas ir pūkuotas melas...

Ar iš tikrųjų jau po pirmojo pasimatymo norėtum žinoti, kad Jis tau niekada nepaskambins, nes pasirodei jam tiesiog kompleksuota ir neįdomi kvaiša? Akivaizdu – ne. Geriau savaitę-kitą pabudėti prie telefono laukiant skambučio. Nepaskambino? Matyt, pats telefoną pametė... arba norėjo ištrinti buvusios merginos telefoną ir netyčia ištrynė tavąjį... Arba jo telefoną pavogė... Net kriminalinių įvykių suvestinę ta proga patikrini. O stebukle – pastarosiomis dienomis nebūta apiplėšimų? Tuomet gal tai – ateivių darbas?..

Tiesos baimė gali būti maskuojama pačiais įvairiausiais pasiteisinimais. Gal ir tau yra tekę atsisakyti viliojančio darbo pasiūlymo „dėl asmeninių priežasčių“, dėl to, kad įžvelgei „apgaulę“, dėl to, kad „tai neperspektyvu“, nors iš tikrųjų viso labo paniškai bijojai, kad tau nepavyks, nesugebėsi, neišdrįsi.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sima
2011-07-23 20:54:36
O aš nedelsiu, visada geriau noriu žinoti teisybę.
Livi
2011-07-23 10:00:22
nzn ar daug kitu baimiu turiu, bet su nestumo testu tai cia tiksliai pasakyta. bijojau net nusipirkt, dar labiau bijojau daryt. kol pasiryzau net ir mmm sekmingai prasidejo :)