• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Palmiros žvaigždės: Taro kortų mįslės  2 

Autorius: Palmiros žvaigždės
2011-06-27 08:00:00

Palmiros žvaigždės: Taro kortų mįslės

Vieną darbo dienos popietę įvykęs susitikimas su trumpam į Lietuvą atvykusia tarologe, hipnozės ir neurolingvistinio programavimo (NLP) specialiste Lidija Staub sužavėjo. Savimi pasitikinti moteris, spinduliuojanti elegancija ir rafinuotumu, mielai atsakė į klausimus ir išsamiai papasakojo apie ką tik Lietuvoje pasirodžiusią savo knygą „Taro kortų veidrodyje“.


Iki šiol Lietuvoje, šalyje, kurioje nuo seno domimasi būrimais ir ezoterika, neišleista nė viena knyga, kuri padėtų pažinti kortų pasaulį. Mokomosios būrimo literatūros nebuvimas ir paskatino tarologę L. Staub žengti šį žingsnį. Lietuvoje tokia knyga – pirmoji, tačiau visame pasaulyje gausu literatūros šia tematika.


Būna atvejų, kai L. Staub konsultacijos metu kortų neima į rankas. Kai žmogus ateina, ji pradeda su juo kalbėtis, gilintis į problemas ir esamą padėtį. Dažniausiai užduodami klausimai – darbas, šeima, vaikai, karjera. Jauni žmonės dažnai bando išsiaiškinti, ar sutikta antroji pusė yra jam skirtoji, taip pat dažnai teiraujamasi dėl valstybės, kurioje geriausia būtų gyventi. Įdomu, kad tiek Lietuvoje, tiek ir Prancūzijoje žmonės gyvena tokiomis pat problemomis.


Paklausus, kokiu gyvenimo momentu dažniausiai apsilanko žmonės, tarologė nedvejodama atsako: „Kritiniu“. Jos teigimu, kai viskas gyvenime gražu ir gerai, žmonės nė nesusimąsto apie galimybę apsilankyti pas tarologą. Kritiniu momentu viskas sudėtingiau – žmonės ieško objektyvaus žvilgsnio, nešališko patarimo ir patikimo konsultanto, kuris galėtų duoti konkrečių patarimų arba perskaityti tai, ką sako kortos.


Žmogus, sugebantis skaityti kortas, atrodo ypatingas. Jis geba gauti papildomos informacijos iš šalia esančių šaltinių. Ar nebaisu pasidomėti savo likimu? Ir ar kortos vienaip ar kitaip pakreipė pačios L. Staub gyvenimą? Žinoma tarologė nedvejodama atsako, kad kortos gyvenime padėjo priimti esminius sprendimus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to Lina
2011-06-28 16:59:07
O mes neskaičiuokite verstų iš užsienio - skaičiuokite tai, ką sukūrė lietuviai.
Lina
2011-06-28 16:10:21
Lidijos knyga apie Taro kortas nėra pirmoji išleista Lietuvoje. Tai antroji lietuvių autorės knyga apie Taro Pirmoji buvo Neringos Kovalkovienės "Taro pradedantiesiems" ir ketvirtoji knyga jei skaičiuoti verstas iš užsienio.