Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jurka
2009-06-01 22:57:11
As niekada netikejau kad turesiu problemu su prostata,bet kuomet pradejo skaudeti,nebegalejau normaliai slapintis susigriebiau, pamaniau vezys, lekiau pas gydytoja,tai diagnozavo isvesejima gerybini(dekui devui),liepe vartoti vaistus ,vaistineje rekomendavo Peponen vaista is moliugu aliejaus,na ir ka po gero menesio kaip naujai gimes:),tai dabar ciut persalu ar sunegaluoju profilaktiskai ir peponen vartoju, nes bijau kad nebutu rimtesniu pablogejimu.
Sonata
2009-03-12 12:12:38
Manau,pirmiausia reikia rupintis paciu savimi.Niekam cia eilinis zmogus neidomus.Reikia rodyti iniciatyva patiems.O svarbiausia reguliariai tirtis.Vyras, kai karta jau susidure su prostatos sutrikimais,nuolat tikrinasi.Viskas nuo eilinio persalimo gali prasideti.Tada Prostamolis jam labai padejo.Tikrai veiksmingas,nes gan greitai viskas susitvarke.Taciau profilaktiskai gere keleta menesiu.
Lina
2009-02-28 09:08:41
Ta tariaoji nuosaka visus neva ir gelbėja. "Galėtų būti mažiau", "gali būti mažiau", "jeigu būtų, tai nebūtų" ir t.t., ir pan. Kol mūsų tai neliečia, atrodo, kad ir problea neegzistuoja. Deja. Kai vyrui prasidėjo su prostata susijusios problemos, įkalbėjau ir sūnų pasitikrinti sveikatą ir vartoti Prostamol. Pamaniau, kad tos problemos gali būti paveldimos, tad labai nerimavau. Laimė, dabar ir vyras, ir sūnus jaučiasi gerai, manau, laiku atkreipėme dėmesį į šią problemą.
Inga
2009-02-24 12:10:44
Prostatos sutrikimų prevencijos programos, daugybė paskelbtų straipsnių, šviečiamojo pobūdžio diskusijos pastūmėjo ir mano vyrą išsitirti. Gydytojas profilaktiškai paskyrė Prostamol, todėl problemų tikrai neturime. Tikrinasi jis kas 6 mėn. ir viskas normos ribose.