Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mmm
2015-08-01 22:22:40
jeigu kazkam idomu placiau, galima uzmesti aki cia: www .goo. gl/qy5bn0
mmm
2015-08-01 22:22:17
kiek zinau, vaistas buvo sukurtas antidepresantu pagrindu, taciau neturi siems budingu salutiniu poveikiu (nesukelia pripratimo, nutraukus vartojima nebuna abstinencijos ir pan). Vyras jauciasi gerai, rekomendavo priligy kazkam is draugu, tas taip pat ivertino.
Justina
2015-08-01 22:21:36
siuos vaistus vyrui skyre urologas, nors israsyt gali ir seimos gydytojas (kita vertus, receptas nera gyvybiskai butinas, graziai paprasius vaisitneje galima gauti ir taip). Tai rezultatai labai dziuginantys. Aisku, nepailgejo seksas 4-5 kartus, bet vyras geriau save kontroliuoja ir labiau savimi pasitiki. apie tai, kad kazka vartoja, emiau itart beveik is karto. Bet jeigu nekenkia ir jam padeda, kodel gi ne?
Justina
2015-08-01 22:21:15
oi kokios bambekles :D taip, vyrus reikia mylet tokius, kokie jie yra. Save, beje, irgi. Neissprendziamu problemu nera, kad ir kokie vyrai butu netobuli. Pvz, manasis labai greiai baigia. Buna, nepraeina ir puses minutes. Viskas. Daug ka isbandem (jautruma mazinancius tepaliukus, purskaliukus, etc), bet geriausiu rezultatu dave priligy
Ulla
2010-03-31 13:26:29
Eilinis straipsnis, raginantis tik moteris stengtis dėl santykių, esą vyras savaime vertybė, reikia saugot, koks bebūtų. Tai moterys turi būti tobulos, nenuklystančios, nesusinervinusios, visai kaip puikios, nė akimirkos nesupykstančios, telepatiškai suprantančios, negalvojančios apie save... kad tik vyras nepabėgtų jai iš nuovargio pravirkus ar supykus dėl ko nors. Bet, pirma, tiek vyras, tiek moteris turėtų priimti savo bei kito netobulumą (tai visai netrukdo siekti išminties), nes nėra žmonių, kurie neklysta, neserga, neliūdi, nesijaučia atstumti, pasimetę ir t. t., todėl, natūralu, kad pilnai gali kurį kartą kažko nenugirsti, nepajausti, nenorėti kalbėtis ar panašiai. Manau, pripažindami vienas kito autonomiją žmonės neturi reikalauti kažkokių nežmoniškų savybių. Kam santuoka, kur reikia nuolat save spausti, kontroliuti, neišsiduoti, gudrauti, bijoti?
yra
2010-03-31 09:36:01
o as taip noreciau myleti, o gal tiksliau buti mylima, nors kart gyvenime, ne kaip daiktas, kuri galima panaudoti smagiam laikui lovoje, o kaip zmogus. Po eilinio donzuano demesio, lieku nusivylusi vyrais ir dar labiau - savimi. Daug mastau, ka darau ne taip, ar tikrai esu tokia neidomi, kad manes neverta ir neimanoma pamilti. Draugu vestuves, kitu poru demesys vienas kitam, rupestis man primena mano tustuma, todel as labai nekenciu pavasario.
vika
2010-03-31 09:10:51
Kartais neužtenka būti idealia meiluže, namų šeimininke, rūpintis savo išvaizda ir kalbėtis, kartais tenka atsimušti į sieną.Vieną dieną supranti kad geriau nekalbėti, nes tavo žodžiai beriami kaip į sieną, o tavo taip dievinamasis vyras paprasčiausiai išpuiko ir pradeda dairytis kitos, kuri galbūt bus jam dar geresnė...Kai gerai turi, nori dar geriau.
Norėčiau tikėti kad po skaudžios patirties dar galime mylėti ir būti laimingos.Tik..Kai kažkada tikrai nuoširdžiai pasitikėjai žmogumi, o jis tą pasitikėjimą, ir tavo taip puoselėjimus jausmus, jau pradedi abejoti ar dar kada nors galėtum taip pasitikėti...Suluošinta širdis gali labai jau ilgai gyti.Išdavystė, išsiskyrimas dažnai atneša ne tik pilką ir nebemielą gyvenimą, bet ir sugriauna visas viltis apie meilę..Trapesnio dalyko už ją nėra turbūt, vieną dieną myli, kitą palieka jau tave, vat ir planuok šeimą, bendrą gyvenimą, vaikus..
žii
2010-03-30 22:52:49
Ji visa pakelia, visa tiki,

viskuo viliasi ir viską ištveria...
labai geri ir teisingi žodžiai..visko būna,viską tenka ištverti,priimti ir kas bloga-pamiršti...visgi gerai,kai yra ne tik kieno kojines surinkti,bet ir ką apkabinti....meilė gali būti ir šeimoje,ne tik paauglystės rožinė fantazija.pati gyvenu su vyru jau 10 metų-meilė yra,tik įgavo kitokią formą,stabilesnę,gilesnę....geras straipsnis,Gerda-))))
lola
2010-03-30 21:29:20
ech, gerai ta meile, ir straipsnis grazus, graziai parase Gerda:0))Bet kartais galvoju,kad gal ta meile tarp vyro ir moters yra truputuka apskritai pasaulyje pernelyg sureiksminama, na yra gi daug zmoniu, kuriems netenka net suprasti,ka tai reiskia. Nors meile placiaja to zodzio prasme yra svarbus dalykas:0))
luka
2010-03-30 20:36:02
as tai meile tarp vyro ir moters netikiu, kaip netikiu draugyste tarp priesingu lyciu atstovu. bet tikiu aistra ir prisirisimu
mmmm
2010-03-30 09:25:43
Taip paprasta atrodo pasirinkus tobulo elgesio modeli nedaryti klaidu. Zvelgdama i savo gyvenimo audras, vykusias pries dvejus metus, bet kuriam kitam del tokio elgesio ir kaprizu buciau sukiojusi pirsta prie smilkinio, deja paciai tuo metu atrode taip elgtis teisingiausia ir geriausia. Kol kas nauja meile nesibeldzia ir po 15 pasimatymo su idomiu, bet jokiu emociju nekelianciu zmogumi, netgi susimastau, kad ta nauja meile daugiau niekada taip ir nepasirodys, taciau tikrai zinau - ateityje klaidu irgi bus, tik gal nebesikartos tos pacios, kurios kadaise sugriove galejusius buti saunius santykius :-)
pavasareja :)
2010-03-29 18:50:44
Kaip graziai viskas parasyta :) tiesiog nuostabiai :) noreciau ir as tai pajusti... vista is naujo,viska kitaip be klaidu, kuriu kartais neimanoma isspresti taikiai ir pozityviai, kurios suteikia daug skaismo r nusivylimo... ir kaip gi gyventi toliau??? kaip patiketi, kad jei pirma karta nepavyko, kad imanoma, kad yra nors maza tikimybe, kad pavyks antra karta taip, kaip aprasyta siame straipsnyje... ar tikite kas nors jog visa tai galima patirti skaudziai nusivylus, ar gali buti taip gera kai turi karcios patirties???