Pažinčių programėlėje ėmė sparčiai plisti geniali apgaudinėjimo forma. Nuo sukčių jau nukentėjo keli šimtai vaikinų, tačiau teisėsauga jiems padėti negali. Pažinčių svetainės flirtas.lt ekspertas atkreipia dėmesį, kad nukentėti gresia tik „Tinder“ vartotojams.
 
Susižavėję kitu žmogumi stengiamės pasirodyti šiek tiek geresniais nei esame iš tikrųjų. Ir tame nėra nieko blogo. Iki kol tai neperžia ribų. Jeigu norite rimtų santykių, tai neprivalote pasakoti visos savo gyvenimo istorijos, tačiau egzistuoja keletas dalykų, kurių nuslėpti tikrai nevalia!
 
Geras seksas - svarbi gyvenimo ir sėkmingų santykių dalis. Juk tai idealus būdas atsipalaiduoti, pasimankštinti ir parodyti meilę savo antrajai pusei. Gaila, tačiau daugelis porų miegamajame patiria sunkumų. Ką daryti, kad jų išvengtume, o seksas būtų svaiginantis?
 
Per vestuves kartais pasitaiko nekviestų svečių. Dažniausiai į ceremonijas užsuka smalsūs praeiviai, tačiau poros iš Brazilijos šventėje pasirodė „originalesnis“ lankytojas - benamis šunelis. Išdidžiai nužygiavęs prie altoriaus jis buvo patrauktas, tačiau netrukus grįžo ir... įsitaisė ant nuotakos nuometo.
 
Kalbos apie tai, kada laikas tuoktis, o kada dar anksti arba jau per vėlu, labai populiarios ir kiekviename amžiuje turi naujus atsakymus. Visuomet atsiranda žmonių, abejojančių pažįstamų, o kartais tik žinomų žmonių elgesio normalumu. Taigi ką laikyti norma? Į šį gana paprastą klausimą yra net trys atsakymai.