• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 patarimų ieškantiems gyvenimo meilės  4 

Autorius: Eli.lt
2016-07-30 11:00:00

10 patarimų ieškantiems gyvenimo meilės
Dauguma vienišų žmonių gaišta laiką laukdami tobulos antros pusės ir begalinės spotaniškai įsiliepsnojančios meilės. Sėkmės šie žmonės sulaukia itin retai, o geriausiai sekasi tiems, kurie naudojasi gyvenimo teikiamomis galimybėmis ir daugiau dėmesio skiria sau nei „medžioklei“.

„Daugiausiai šansų surasti gyvenimo meilę turi tie, kurie geba pakeisti savo požiūrį į save patį, meilę, pasimatymus ir santykius. Kiek kartų girdėjote sakant: tik nustojau ieškoti ir atsirado? Šie žmonės savo gyvenimo draugus sutiko, todėl kad jie patys pasikeitė. Po tų pokyčių jie tapo patrauklesni, įdomesni ir geresni partneriai aplinkiniams“, – sako flirtas.lt ekspertas Marius Petrauskas.

Jis pateikia 10 palengvinimų, kurie vienišiams atskleis, kuria kryptimi jiems save ugdyti, ir padės surasti antrą pusę.

1. Tau skirto žmogaus nėra

Teiginys, kad kiekvienas iš mūsų turime tik vieną vienintelę antrą pusę, yra iš esmės kenksmingas ir neleidžiantis mėgautis gyvenimu ir aplinkinių draugija. Jei kiekvienam iš mūsų visoje planetoje būtų skirtas tik vienas žmogus, statistiškai, savo meilę per gyvenimą sutiktų tik 1 iš 10 tūkstančių. Žmonės, kurie laukia savo vienintelio, uždaro save narvelyje, nesimėgauja gyvenimu ir atstumia puikius kandidatus, nes jiems netinka kokia nereikšminga detalė.

2. Mėgaukis vienatve

Šis palengvinimas gali kiek trikdyti: kaip ieškoti antros pusės, kai mėgaujiesi vienatve? Tačiau tai yra pats svarbiausias dalykas, kurį būtina įsisąmoninti kiekvienam vienišiui. Kai pradedi mėgautis vienatve, pasidarai laimingas ir labiau pasitiki savimi. Aplinkiniams tai rodo, kad esi pamiršusi buvusių santykių demonus ir tiki savimi. Tai savaime yra puikių santykių pamatas, nes rodo tavo psichologinį stabilumą. Jei nori sutikti savo gyvenimo meilę ir kad tavo gyvenimo meilė sutiktų tave, turi suvokti, kas esi, ko nori iš gyvenimo ir mėgti pati save. Tam reikės pradėti mėgautis vienatve.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
rekomenduoju
2016-08-16 23:03:52
Mano pačios vyras kurį laiką yra gėręs. Jokio nepageidaujamo poveikio, kurio bijojom. Nerimavom, kad sumažės malonumas, taps vangesnis. Bet Priligy tik nuima per didelį jautrumą, kuris lemia per greitą ejakuliaciją, o tai neatima malonių pojūčių ir neužgesina aistros. Be to, prie poveikio neįprantama ir vartojant ilgą laiką.
Gintarė
2016-08-16 23:03:27
Jei ištvermė maža, tai lengvai pataisoma ir nereikia dėl to aukoti sveikatos- yra sukurti Priligy vaistai, kurie neturi šalutinio poveikio, o padidina ištvermingumą lovoje net keletu kartų. Verta išbandyti tiems, kam priešlaikinė ejakuliacija išties gerai pažįstama.
vyrams
2016-08-11 13:54:02
Kadangi Spedroje veikia avanafilis, sis vaistas yra itin gerai toleruojamas, neturi neigiamo poveikio sveikatai kaip iprastiniai vaistai. Verta demesio ir del labai greito poveikip- pagerina pajeguma vos per 15 minuciu.