• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

4 meilės stadijos: tikrai nustebsi!  13 

Autorius: 8women.ru
2012-03-01 11:43:00

4 meilės stadijos: tikrai nustebsi!
Freedigitalphotos nuotr.
Pavasaris – metas, kai prabunda meilė. Tad gal apie ją ir pakalbėkime? Tiesa, čia pateikti teiginiai gali jus nustebinti...

Taigi, Meilė: didinga, nežemiška, nepaaiškinama, įkvepianti. Ji trunka ne metus, ne trejus ir net ne dešimt, kaip naiviai tiki skeptikai. Meilės galiojimo laikas... vos 20-30 sekundžių! Taip, kaip tik tiek laiko trunka ta tikroji, besąlygiškai užvaldanti visą tavo esybę, meilė.

Meilės raidoje galima išskirti 4 stadijas.

Pirmoji: Meilės stadija

Tai būsena, kai mūsų ego, savo vertės suvokimas, tarsi ištirpsta. Pavyzdžiui, eini gatve, pamatai žavų nepažįstamąjį, jo akys tave pavergia, tu jose tarsi ištirpsti. Viskas, tavęs nėra – yra tik Jis ir Judu. Tokia akimirka – visiško atsidavimo momentas, kai neturi jokių vilčių ir lūkesčių. Tą akimirką tau visai nesvarbu, ar jis eina vienas, ar jam į parankę įsikibusi žmona ar draugė. Tu visiškai ištirpai ir nebeprisimeni savęs.

Štai ji, Meilė iš didžiosios raidės!

Negailestingi psichologai tikina, kad tokia būsena trunka nuo keleto sekundžių iki keleto dienų. Ir tik labai retai gali užsitęsti ilgesniam laikui – nebent tuo atveju, kai meilės objektas tau visiškai nepasiekiamas. Pavyzdžiui, toks ilgiau trunkantis ištirpimas gali pasireikšti beviltiškai įsimylėjus kokią nors kino ar scenos žvaigždę. Kaip tik tokia meilė apimdavo senovės trubadūrus, šlovinančius savo Nuostabiąją Damą – jų aistros objektas buvo nepasiekiamas. Psichologai primena: tikėtis tokios meilės iš artimo žmogaus naivu ir beviltiška.

Antroji: Savinimosi stadija

Šios būklės esmė – „turėti“. Į šią stadiją abu žmonės pereina iškart po pažinties arba po staiga pajaustos abipusės simpatijos. Jie patiria tikėjimą ir viltį. Tokių lūkesčių-sąlygų formulė gana paprasta: jei tu atitiksi mano viltis, aš tave dar kartą įsimylėsiu. Kadangi kalbama apie savininkiškus santykius, tai pirmoji ir svarbiausioji viltis – kad šis žmogus priklausys tik man. Pamėgink mintimis grįžti į mokyklos laikus. Tu įeini, sėdiesi į suolą, pasiimi juodą flomasterį ir ant jo didelėmis raidėmis užrašai savo inicialus, taip visiems pranešdama: „Šis suolas – MANO“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rolandas
2012-05-16 20:32:23
visiska tiesa geras straipsnis vadinkime daiktus savais vardais
G.
2012-05-12 00:59:26
Puikus straipsnis. Jei turi lytiniu santykiu uz seimos ribu, vadinasi pasiekei auksciausia lygi.
Linkiu autoriui ir toliau siekti tokio lygio, taciau as (bei tikiuosi daugelis kitu) apsiribosiu buti tik vidutinioke.
Auksciuasio lygio slamstas.
leilaxxx
2012-05-09 20:35:51
nu ir ..s......... eini gatve uzsiziuri i koki zmogu simpatiska ir cia skaitos meile nesamone visiska ir staiga tave nutrenkia masina nes tu neva istirpai jo akyse .... apsurdas.....20-30 sekundziu gali but tik susizavejimas bet tikrai ne meile painiojat,.