• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką Šv. Valentino dienos proga dovanoti mylimoms moterims?  2 

Autorius: Eli.lt
2014-02-06 16:38:00

Šv. Valentino diena – dar viena graži proga mylimiems žmonėms parodyti savo jausmus ir dėmesį. Ypač šios dienos laukia dailiosios lyties atstovės – mat būtent moterys labiausiai mėgsta mielas staigmenas ir širdžiai mielas dovanėles. Kaip nepasiklysti dovanų gausoje ir mylimai moteriai išrinkti pačią geriausią dovaną pataria internetinio portalo DovanuManija.lt ekspertai.


Kai draugystė dar tik užsimezgė

Pasveikinti su Šv. Valentino diena moterį, kuriai jaučiate simpatiją arba su kuria dar tik pradedate kurti santykius – tiesiog būtina. Pirmoji Valentino diena – ypatinga ir atmintyje išliksianti tikrai ilgam. Verta ją paversti gražia švente, padovanosiančia gražiausias emocijas. 

Kai draugystės žiedai dar tik pradeda skleistis, labai svarbu artimiau pažinti vienas kitą, todėl ir dovanos Šv. Valentino dienos proga naujai mylimajai gali būti susijusios būtent su tuo. Padovanokite savo simpatijai nuostabią vakarienę puikiame restorane, romantišką poilsį su pramogomis DovanuManija.lt   partnerių viešbučiuose, arba nuostabias SPA pramogas

Prisipažinti meilėje Šv. Valentino dieną – be galo romantiška ir miela. Tam puikiai tiktų puiki staigmena – nuostabių rožių puokštė prabangioje dėžutėje. Šilti, dar tik busti pradedantys jausmai, galimybė geriau pažinti vienas kitą, atskleisti vienas kitam savo jausmus ir mintis – ar tam gali būti geresnė proga nei Šv. Valentino diena? 

Gražios meilės laužui liepsnojant... 

Kai žmones jungia laiko patikrinti jausmai ir graži, ne vienerius metus trunkanti draugystė, rodos, nieko naujo jau ir nesugalvosi... Tačiau ar tikrai? Romantiški nuotykiai tokiai porai – tiesiog būtini. Būtent dabar, kol dar neprasidėjo šeimyninis gyvenimas, o laisvo laiko – nemažai, pats laikas išbandyti įvairiausias pramogas kartu ir pamaloninti mylimą moterį išskirtinėmis staigmenomis. 

Poros santykius sutvirtins ir puikia dovana Šv. Valentino dienos proga taps aktyvios dovanos, garantuosiančios nemažą dozę adrenalino ir smagių nuotykių, tokios kaip laipiojimas uolomis, jodinėjimas žirgais ar slidinėjimas Druskininkų „SNOW“ arenoje. 
Mylimajai tikrai patiks ir galimybė pasilepinti – puikios grožiui skirtos dovanos: SPA masažai arba manikiūras, naujus skonius atrasti padės gardžios gurmaniškos dovanos: vyno bei šampano degustacijos, šokolado fondiu. Neleiskite jausmams užgesti – apipilkite savo merginas dėmesiu ir puikiomis dovanomis!

Kai santykiai sutvirtinti santuokos 

Prasidėjus šeimyniniam gyvenimui nemažai moterų patiria dvilypius jausmus – rodos, mylimas žmogus šalia, ji jaučiasi saugi ir apsupta dėmesio, tačiau kartu į santykius sėlina monotonija ir rutina. Šv. Valentino diena sutuoktiniams – puiki proga pakurstyti savo meilės židinį. 

Padovanokite savo mylimai moteriai galimybę pabėgti nuo visko, kas slegia ir neramina – kartu pasinerkite į naują jausmų pasaulį ir atsikvėpkite – pasimėgaukite vienas kitu ir trumpomis atostogomis geriausiuose Lietuvos kurortuose. Jaunai šeimai pats laikas savo jausmus įamžinti nuostabiose nuotraukose – kurti savo šeimos albumą. Tai įgyvendinti padės DovanuManija.lt partneriai – profesionalūs fotografai. Prisiminti pirmuosius pasimatymus padės pažintinės dovanos pavyzdžiui ekskursijos po senamiestį, Vilniaus požemius – tai galimybė kartu patirti šį tą naujo ir į savo meilės istoriją įlieti kitokių spalvų.

Nepamirškite – Šv. Valentino diena skirta tikrai ne vien jauniems įsimylėjėliams. Šios dienos proga pasveikinti mylimą žmoną ir savo vaikučių mamą – privaloma. Tegul jūsų šeimos gyvenimas būna kupinas ne nuobodulio, o romantikos ir karštų jausmų....


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
na
2015-02-12 13:25:46
galima sakyti, kad Spedra - tai naujos kartos viagra. Tik saugesnė ir toleruojama geriau už visas likusias. Nesukelia pripratimo, galima įsigyti bet kurioje vaistinėje 50, 100 ar 200 mg dozėmis (iš esmės net receptas nėra būtinas - galima gauti ir taip). Gydytojai dažniausiai skiria po 100 mg.
Roberta
2015-02-12 13:24:25
griausia dovana moteriai - parodytas dėmesys. Pavyzdžiui, manasis turi bėdų su potencija. Labai sau dėl to galvos nesuka (kad ir kaip bebūtų keista), bet va ta proga pasistengė - net pas gydytoją nuėjo :D tas pasiūlė išbandyt Spedrą - išbandėm. Tikrai veikia. Taip kad pasiruošimai Valentino dienai jau daugiau nei įpusėjo.