• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Meilės fronte neliksime vieniši  6 

2009-01-05 00:00:00

Meilės fronte neliksime vieniši
"Gamma" nuotr.

Pinigai dingsta ir vėl atsiranda, o meilė amžina kaip pasaulis, ir daug didesnė krizė apraudoti savo vienatvę auksiniuose rūmuose nei gyventi palapinėje su mylimąja.

Su būrėja Vaiva BUDRAITYTE ir jos mylimuoju Gaudentu pabandėme prakalbinti žvaigždes ir sužinoti, ką jos žada mums meilės srityje.

Bulius nusiteikęs draugiškai

Nors šie 2009 arba Buliaus metai yra neporiniai, o ir pats bulius - ne iš pačių meiliausių gyvulėlių, tačiau meilės fronte tikrai neliksime vieniši. Vaiva akcentavo, jog susumavus 2 ir 9 gausime 11, o skaičius vienuolika laikomas vienu iš mistinių skaičių, todėl ir šie metai nebus vienareikšmiški. "Sausio pradžioje į Jupiterį įeisiantis Vandenio
ženklas lems tam tikrus dalykus: kalbant apie meilę, metai bus labiau palankūs meilės ryšiams užsimegzti, draugystei pradėti, be to, ekonominė krizė žmones gali šiek tiek erzinti, kelti nepasitikėjimą savo jėgomis, todėl tas susiglaudimas, susivienijimas bus jaučiamas labiau", - sakė būrėja, kuri dar pabrėžė, kad apskritai Vandenis yra draugystės, bendradarbiavimo ženklas, o kadangi šiais metais Vandenio linija gana ryški, užmegzti naujas draugystes tikrai labai palankus metas, ypač Vandenio ženklo žmonėms, Liūtams.

O ką gi žvaigždės žada tiems, kurie jau susituokę? "Šiemet nebus tiek daug skyrybų kaip ankstesniais metais, priešingai, žmonės labiau susiglaus, susivienys, vienas kitą palaikys, nes, kaip ir sakiau, tai gana draugiški metai, - prognozavo V.Budraitytė. - Štai kai Jupiteris buvo patekęs į Ožiaragio ženklą, visi puolė rūpintis karjera, uždirbti pinigus, todėl padaugėjo santuokinių krizių, o šiemet daugiau rasime laiko ne tik giminėms, bet ir draugams, su kuriais malonu bendrauti. Ta pati pasaulį krečianti ekonominė krizė labiau sušildys žmonių santykius".

Pliusas netraukia pliuso?

Šiais laikais keliolikos metų skirtumas tarp partnerių, atrodytų, nešokiruoja nei vieno, priešingai, tai net mados dalykas, tačiau Gaudentas perspėjo, kad amžiaus limitas neturėtų peržengti dešimties metų ribos, nes dėl didesnio metų skirtumo žmonės kitaip suvokia juos supantį pasaulį, iš to kyla įvairiausių nesusipratimų. "Visi astrologai yra prieš itin didelį amžiaus skirtumą, kai, tarkim, jam 40, o jai 20 metų, nes tuomet jau prasideda ne vyro ir žmonos, o tėvo ir dukros santykiai, - sakė jis. - Aišku, kai kurioms moterims reikia vyro-tėvo, ir jeigu tarp partnerių yra suderinamumas intymioje sferoje, jeigu jie gali būti laimingi, tuomet viskas gerai. Bet jeigu ne, tuomet jau prasideda išskaičiavimas, kai viena gaudamas kita turi atiduodi, tarkim, moteris gauna pinigus, o atiduoda savo jaunystę arba energiją, kurią vyras pasiima, kad būtų gyvybingesnis".

O ar gali to paties Zodiako ženklo atstovai sukurti laimingą ir ilgalaikę santuoką? "Gali, bet geriau nereikia, nes kai partneriai vienodi, kas jiems telieka - susėsti kartu ir tylėti, nes ir taip vienas apie kitą viską žino", - svarstė Gaudentas. Tiesa, V.Budraitytė jam paprieštaravo, anot būrėjos, reikia atsižvelgti į asmeninį žmonių suderinamumą. "Pavyzdžiui, aš žinau du Jaučius, kurie kartu nuostabiai nugyveno jau trisdešimt metų, jų puiki šeima, vaikai. Aišku, jų santuoka buvo iš išskaičiavimo, bet jie taip nusprendė ir nesuklydo. Taip pat žinau dviejų Avinų laimingų partnerysčių. Gaudentas sako, kad tai išimtys, bet jos labai gražios", - ramino Vaiva.

Vaikai - tik po vestuvių

Ne paslaptis, kad esame senstanti tauta, tačiau, anot Vaivos, tai lemia ne tik žvaigždės. "Lietuvis nėra afrikietis, kuris pridaro dvidešimt vaikų ir gyvena vien iš pašalpų. Jis turi atsakomybės jausmą ir gimdyti tik dėl gimdymo jam yra nenormalu. Šiais laikais žmonės labai skaičiuoja, ką į pasaulį atėjusiam vaikui duos, už ką aprengs ir kaip vėliau išleis į mokslus, nors paskutiniai Šuns, Kiaulės metai, kaip mes ir prognozavome, buvo labai vaikingi, - sakė būrėja. - Antra vertus, jaunimo požiūris dabar pasikeitė, pavyzdžiui, mes susituokdavome jauni, pirmą vaiką gimdydavome iš entuziazmo, norėdami patenkinti savo tėvystės ar motinystės instinktus, ir nelabai mąstydavome, ar turime po kojomis pagrindą. Sakydavome: davė Dievas dantis, duos ir duonos, o dabar jaunimas sako, kad kol nepasistatys namo, neuždirbs milijono per metus, tol nesituoks ir negimdys".

Užsiminus, kad galbūt šiais laikais net nebūtina tuoktis, užtenka apsigyventi kartu, V.Budraitytė griežtai paprieštaravo, kad moterų tokie santykiai visiškai netenkina. Kita bėda, egzistuojanti Lietuvoje ir visame pasaulyje ta, kad nesantuokiniai vaikai laikomi nelaimingais. "Jeigu nesantuokoje gimsta mergaitė, tuomet nelaimes neša motinai, jeigu berniukas - tėvui. Net aborto atveju negatyvas niekur nedingsta, nes negimęs vaikelis vis tiek yra fiksuotas, tik tada viskas atvirkščiai: jeigu turėjo gimti mergaitė, kentėti teks vyrui, jeigu berniukas - motinai. Tai reiškia, kad žmogus bus nepilnas ir jam teks lopyti energetines skyles,- sakė Vaiva, kitados turėjusi klientę, kuri niekaip nesuprato, kodėl gyvenime ji negali pasiekti jokio tikslo, o paskui pasirodė, kad ji nutraukė labai daug nėštumų. Tai didelė atsakomybė, gaila, kad jaunimas to nesupranta".

Karta, trauksianti pinigus

Kalbant apie laiką, kada palankiausia tuoktis, būrėja Vaiva išskyrė kitų metų rugsėjį, tiksliau, tris šio mėnesio dienas: devintą, devinioliktą ir dvidešimt devintą. "Šios datos turi net tris devintukus, o devintukai yra dvasingumo simbolis. Tarkim, šešetukai labiau šėtono simbolis, bet jie irgi labai greitai pavirsta į dvasinę energiją, nes šešetukai - tie patys apversti devintukai", - skaičių prasmę aiškino pašnekovė.

O dabar apie vaikus. Paplitęs tikėjimas, kad, pavyzdžiui, dauguma 2000 metais gimusių vaikų yra vos ne genijai. Kuo išsiskirs vaikai, gimsiantys šiais metais? Gaudentas, žvelgdamas į kompiuterio monitorių, štai ką apie juos kalbėjo: "Šiais metais gimsiantys vaikai pasižymės originalumu ir puikiu tikslingu mąstymu. Jie bus geri verslininkai, tačiau nepasižymės verslininkams būdingu pareigingumu. Sakyčiau, jie bus labiau idėjų, kaip uždirbti pinigus, generatoriai, savo kūrybiškumu mokės juos pritraukti, o ne dirbs tiesiogiai. Mokės gerai bendrauti, bus aktyvūs ir komunikabilūs, mokės išsiaiškinti su savimi, gali būti labiau religingi ar filosofinio mąstymo tipo". Šios savybės, anot jo, bus išraiškingesnės tų, kurie gims pirmąją metų pusę, antra metų pusė tas savybes gali slopinti.

Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Julius/Brigita"
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
laiminga***
2009-03-01 18:49:38
Maziau skaitykit, vadovaukites savo nuoziura - ir viskas bus gerai;)
karosasa
2009-01-07 16:35:28
sarlatane snekanti nesamones,o kiekvienas TIKRAS durnelis,kuris tuo tiki...
Ieva
2009-01-06 14:04:30
Reik tikėtis, kad tos meilės netrūks, nes ko gi daugiau be jos reikia gyvenime... Kažkaip nesutinku, kad šeimas laimingai sukurti gali tik skirtingo zodiako ženklo žmonės...Sutikau neseniai to paties ženklo žmogų ir nors jį pažystu tik apie savaitę, jaučiuosi geriau su juo nei su kai kuriais senais pažystamais, kad nieks taip gerai manęs nesupranta, kaip tas žmogus. Ačiū, tau, likime, už šią dovaną...