• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moterys prieš vyrus ginkluojasi... nuogumu  7 

Autorius: Parengė Chimera
2007-08-18 00:00:00

Moterys prieš vyrus ginkluojasi... nuogumu

 


Fiziologas Leonidas Kitajevas - Smykas įsitikinęs, jog jei dailioji lytis ir toliau vaikštinės gatvėse, neslėpdamos savo grožybių, pribaigs vyriškumą.

Mokslininkas atkreipė dėmesį į nūnai bene labiausiai paplitusias vyriškas ligas: prostatitus, impotenciją ir prostatos vėžį. Beje, šiomis ligomis veik neserga musulmoniškos civilizacijos ir Tolimųjų Rytų vyrija. Mat europietės ir amerikietės gatvėse vaikšto kone nuogos, o rytietės - apsirengusios.

"Moterys stulbina apnuogintais pečiais, krūtimis, plikomis bambomis ir sėdmenis aptempiančiomis kelnėmis. O musulmonės ir Rytų moterys niekada nevaikšto "grynos". Daugelyje musulmoniškų kraštų reikalaujama uždengti net rankas - ir jos laikomos lyties organais. Idant nesužadintų seksualumo, moterys dengia veidus, o ką jau kalbėt apie kojas, - sako jis. Jei prisimintume netolimą praeitį, mūsų moterų tradiciniai apdarai buvo patogūs, laisvi, bet visiškai uždari.

"Pažvelkime į išnykusias civilizacijas - totalinį kūno kultą. Senovės graikai net olimpinėse žaidynėse dalyvavo nuogi. Jie išmirė. Dabartiniai graikai - visai kita tautam net jų kalba nepanaši į senovės graikų. Senovės Roma paskutiniu gyvavimo laikotarpiu irgi buvo ištvirkusi, Ir štai - virto griuvėsiais, kol atėjo krikščionys", - įspėja mokslininkas.

Nepatenkintas troškimas

Paimkime pliką bambą. Vyras spokso į ją ir jo smegenyse, nepriklausomai nuo jo sąmonės, suveikia mechanizmas: jis atstumtas! Juk negali patenkinti fiziologinių troškimų, kurie jam gimsta gatvėje. Visur - nuogos kūno dalys, o pasąmonės neapgausi, ji automatiškai gimdo troškimą. Būna patinų, kuriems dėl atstūmimo lytinis potraukis tik padidėja... Gamta sutvarkė taip, kad kilęs troškimas turi būt patenkintas. O mes jį provokuojame.

Ko geidžia moterys

Kai vyrai vaikšto iki pusės nuogi, moteris tai irgi jaudina. Ji kreipia dėmesį į vyro grožį, juk tai vienas kriterijų, kad su juo susilaukti palikuonys bus gyvybingi. Bet joms didžiulę reikšmę turi vyro protas. Jeigu jis baisus, jeigu ne proto bokštas - turtas veikia magiškai. Tai yra, moterų seksualinis potraukis gali kilti nepriklausomai nuo vyro grožio.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nora
2010-02-22 15:08:59
Super straipsnis!
Sara
2010-01-23 11:27:51
Geras straipsnis tikrai!
Auksinis kardas
2009-08-20 05:42:20
Nerišlūs kliedesiai