• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moterys prieš vyrus ginkluojasi... nuogumu  7 

Autorius: Parengė Chimera
2007-08-18 00:00:00

O vyrai, imantys pinigus iš moterų? Tai neturi įtakos jo požiūriui į ją. Ima pinigus, kad iššvaistytų. O moteris jaučia potraukį turtuoliui, pradeda jo geisti. Štai visa biologija.

Beje, "alaus pilvus" irgi galime priskirti prie vyriškų ligų. Fiziologas sako, kad pilvas reiškia stresą dėl vienokio ar kitokio nepasitenkinimo. Kai persivalgo vyras, jis pasąmonėje suvalgo savo priešininką - tikrą ar išgalvotą - tai irgi turi atstumtumo kompleksą. Moterų apkūnumas sveikas, kai pilna krūtinė ir klubai, bet liekna talija, ir patologinis - kai nepatenkinti troškimai. Ką "suvalgo" linkusi prisiryti moteris? Ogi tą grobį, kurio tikisi iš mylinčio patino, o šis neatneša. Ji valgo, valgo, ir kompensuoja meilės stygių. Pagrindinė moteriškų ligų priežastis - ne nuogi vyrai gatvėse, o vaikų ir maitinimo krūtimi stygius. Šių natūralių dalykų trūkumą organizmas suvokia kaip signalą, kad moteris nebuvo pasirinkta. Tada įsijungia susinaikinimo mechanizmas - kam gamtai moteris, kurios niekas negeidžia?

Manekenės ir šunys

Jei grožį aiškintume gamtinio tikslingumo požiūriu, kaip tada dvasnos manekenės? Fiziologas galvoja, kad "lieso" grožio standartai - išsigimimo požymis. Moterys ekspluatuoja savo kūną malonumui ir liesėja, nes vyrai pradeda trokšti liesų - nevaisingų, juk su jomis patirta palaima neužkraus rūpesčių vaikais. O senovėje moters visada turėjo būti daug. Merginai ant kaklo užrišdavo siūlelį, ir kai jis įsiverždavo, tai buvo ženklas, kad ji subrendo.

Hedonizmas - pražūtingas. Štai slampina nutukęs ir ligotas šuo. Jo gyvenimas nuobodus, štai jis ir smaginasi ėsdamas. O mes smaginamės seksu, štai ir atlygis - vėžys arba impotencija. Tuo tarpu gyvenimas visada ribojo galimybes patirti malonumą ir džiaugsmą, derindamas juos su vargais ir skausmu.

O gentys, kuriose iki šiol visi vaikšto nuogi? Tokiose, anot mokslininko, gyvenimo trukmė striuka, nėra civilizacijos ir žmonės paprastai senatvės nesulaukia. Tiesiog apsinuoginusios tautos išmirs natūraliu būdu. Ne visiškai, žinoma, o dabartiniu pavidalu. Atsiras vis daugiau mišrių santuokų ir gyvybingesnė kultūra, kur moterys vaikšto prisidengusios, praris negyvybingą kultūrą. Galbūt rusai ir toliau save laikys rusais, tačiau atrodys kitaip ir kalbės kita kalba, pavydžiui, iraniečių, rusų ir anglų kalbų mišiniu.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nora
2010-02-22 15:08:59
Super straipsnis!
Sara
2010-01-23 11:27:51
Geras straipsnis tikrai!
Auksinis kardas
2009-08-20 05:42:20
Nerišlūs kliedesiai