• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Normalūs santykiai  2 

Autorius: DarniPora.lt
2010-08-16 10:00:00

Normalūs santykiai
Jupiterimages.com nuotr.

Kai ieškome antrosios pusės, dažnai svajojame apie normalius mūsų požiūriu santykius. Tik ta norma kiekvieno suvokime gali būti kitokia. Visgi, ko mes norime iš potencialaus partnerio, ko mes tikimės iš žmogaus, su kuriuo norėtume būti kartu ir kokios galėtų būti bendros normos kuriant normalius santykius?

Šilumos rodymas

Visų pirma norime šilumos ir artumo. Tai dažniausiai pagrindinis motyvas ieškant antrosios pusės. Deja šiluma, artumas, rūpestis sunkiai išmatuojami dalykai. Kas vienam gali atrodyti rūpestis, kitam pasirodys šaltumas, atsainumas. Juk ne veltui sakoma, kad jei tave myli ne taip, kaip nori, tai dar nereiškia, kad myli ne iš visos širdies. Nereikalaukite daugiau, nei žmogus gali. O dar geriau nereikalaukite išvis, ir kaskart, kai norite gauti – duokite. Nes meilės rodymas nėra pareiga, tai turi būti malonumas ir plaukti iš širdies.
 

Pagarba tavo artimiems

Kai Jūs atrandate šilčiausius jausmus, tampate vieniu, kuris įsilieja į vienas kito draugų ir artimųjų tarpą. Ar apkabinti jo mamą? Ar prie tėvų galima pyktis? Ar eiti su jos tėvu meškerioti, jei jo nekenti? Kaip reaguoti į jo draugą lėbautoją? Daug mažyčių dilemų. Jas sprendžiant reikia atsižvelgti į tai, kad tie žmonės, kurie supa Jūsų mylimąjį, daro jam ir jo sprendimams didelę įtaką. Tokioje situacijoje tampa nepamainomas ir labai naudingas sugebėjimas bendrauti ir lanksčiai išmanevruoti slidžiose temose. Kiek bendrauti su tėvais ir giminėmis bei artimojo draugais? Tiek, kad Jūsų partneriui tai būtų norma, bet nenukryptų nuo Jūsų galimybių ribos.

Jautrumas

Dar vienas svarbus dalykas normaliose santykiuose – emocinė būsena. Kartais sunku išlaikyti gerą nuotaiką, pozityvų požiūrį, blaivų protą ir humoro jausmą. Stresinėse situacijose reikia neužmiršti vertybių skalės, kad didelės problemos tampa mažomis prilyginus su mylimu žmogum. Jei leisite savo energiją neproduktyviam nervinimuisi, jos neliks žmogui, kuris Jums rūpi.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
teorija yra gerai , bet praktika kartais sako kita
2010-08-28 23:55:58
butent taip
lili
2010-08-16 23:58:30
Kuriant normalius santykius dar čia daug kas nepaminėta ,o būtent santykiuose yra svarbiausia gerumas ,o gerumas tai yra nuolankumas ,o taip pat žmogų reik mokėt priimt su visais trūkumais ,sutikt su viskuo ,kaip yra .Meilė ne kas kita ,kaip rūpinimasis ,aukojimasis .Kad apie meilę kalbėti ,reik nemažai nugyventi metų drauge ,.