• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

15 ženklų, kad antras pasimatymas bus  2 

Autorius: Eli.lt
2011-11-09 11:29:00

15 ženklų, kad antras pasimatymas bus
Freedigitalphotos nuotr.
Pirmas pasimatymas jau įvyko. Jis pažadėjo paskambinti. Bet ar tikrai paskambins? Atsakymą sužinoti padėtų kortos, burtai, ramunės žiedas arba... truputėlis sveikos nuovokos. Jau per pirmąjį pasimatymą buvo ženklų, ar jūsų santykiai turi šansų tęstis.

Kas parodo, kad antrasis pasimatymas bus?

1.    Per jūsų pasimatymą jis taip ir neišsitraukė mobiliojo telefono. Na, gerai, gal buvo išsitraukęs. Trumpam. Kad pasakytų paskambinusiam draugeliui, jog perskambins.

2.    „Užsisakom dar ko nors?“ Jei jis stengėsi tęsti jūsų pirmojo pasimatymo laiką – veikiausiai tikisi, kad susitiksite dar ir dar.

3.    Pasimatymas truko ilgiau nei pusantros valandos, ir visą laiką jums buvo smagu. Puiki atmosfera, lengvas ir nuoširdus bendravimas – tai išties patikimi ženklai, kad jūsų pažintis tęsis.

4.    Pratęsimas kitur. Jūs susitikote kavinėje, paplepėjote, tada nusprendėte nueiti į kiną, dar užsukote į parduotuvę... Ir visą laiką jis domėjosi: „ar esi tai mačiusi?.. ar jau ragavai?.. ką renkiesi – komediją ar trilerį?..“ Nusiramink: jis nuoširdžiai tavimi domisi ir nebaigė pasimatymo kai turėjo tam puikią progą (judu išėjote iš kavinės). Jis tau paskambins visai netrukus.

5.    Po pasimatymo jis tą patį vakarą tau atsiuntė SMS, teiraujasi, kaip grįžai, kaip tau sekasi. Žinoma, jis tau paskambins!

6.    Jis liečia tave, švelniai apkabina, padeda nulipti laiptais, iš kailio neriasi norėdamas kuo geriau asistuoti – patikėk, nieko panašaus nebūtų, jei tu jam nerūpėtum.

7.    Jau pirmojo pasimatymo metu suplanavote, kur ketinate kartu nueiti, ką pamatyti. Jei planavai ne tu viena, o aktyviai dalyvavo bei rodė iniciatyvą ir jis – tikriausiai tuos planus ir įgyvendinsite.

8.    Jūs susitikote kavinėje. Skaniai pavalgėte. Netgi desertą išragavote. Galiausiai jis užsakė dar puodelį kavos. Patikėk, jis nori su tavimi bendrauti. Nes niekas neužsisakinės puodelio kavos, jei kompanija prie stalo kelia žiovulį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Agne
2012-06-17 20:49:02
Keletas atitiko.Bet kokiu atveju,jei vaikinas stengiasi asistuoti merginai jis butinai nores susitikti dar karta.
my
2011-12-29 18:27:43
Pritaikiau 11 iš 15. Susitikom antrą kartą, trečią ir dar norim susitikt. :)