• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Du vaikinai: kaip išsirinkti geriausią?  3 

Autorius: eli.lt
2013-03-30 20:00:00

Du vaikinai: kaip išsirinkti geriausią?
„myjane“, "Gamma" nuotr.
Į šį klausimą galima atsakyti tiesiog taip: „Susirask trečią“, „Bėgant laikui suprasi, kuris yra geriausias“, „Nei su vienu iš jų nebūsi laiminga“. Tačiau iš tiesų, klausimas yra rimtas. Jei tau dėmesį rodo du šaunūs vaikinai ir niekaip negali apsispręsti, kuris iš jų geriausias, pasitelk į pagalbą „matematiką“.

Paimk švarų popieriaus lapą ir padalink jį į keturias dalis. Lapo viršuje, kairėje pusėje surašyk visus vaikino Nr.1 pliusus, o lapo apačioje - minusus. Atitinkamai dešinėje lapo pusėje surašyk vaikino Nr. 2 pliusus ir minusus. Šiam darbui tau prireiks ne mažiau kaip vienos valandos. Geriausia, jei sąrašą darytum visą dieną.

Iš pradžių lapą greitai užpildysi ir atrodys, jog tavo fantazija baigėsi, nebeturi, ką daugiau rašyti. Tačiau neskubėk! Būtent dabar pradėsi atsiminti tuos dalykus, apie kuriuos žinojai, tačiau į kuriuos kažkodėl nekreipei dėmesio.

Sudarant sąrašą svarbu įvertinti, kiek kiekvienas vaikinas iš tiesų tau patinka (pavyzdžiui, vienam skiri 6, o kitam – 9 balus), koks jų išsilavinimas, karjeros planai, požiūris į vaikus, kaip jie vertina neištikimybę, ar moka buities darbus, kokių blogų įpročių turi, iš kokios šeimos yra kilę, ar tęsi savo pažadus, kaip sugeba rūpintis tavimi, kuris labiau tave myli ir mažiau meluoja, kuris atsimena tavo gimtadienį ir jūsų pažinties dieną ir pan.

Atlikusi šį darbą, galėsi objektyviau įvertinti abu pretendentus į vyrus. Labiausiai atkreipk dėmesį į tai, koke yra jūsų santykiai. Juk jo karjera ir išsilavinimas yra niekas, palyginus su tuo, kiek jis tave myli ir kaip rūpinasi.

Kai sąrašas sudarytas, suskaičiuok visus pliusus ir minusus. Ar sudėk balus. Aritmetika paprasta. Svarbiausia - objektyvus įvertinimas.

Jei to neužtenka, kad labiau pažintum vaikinus, sukurk provokuojančias situacijas, kurios išvestų juos iš pusiausvyros ir įvertink, kuris iš jų yra tikras vyras. Parodyk save iš blogiausios pusės (net jei visa tai ir nėra tiesa), išsiaiškink, kuris iš jų yra pasirengęs kentėti iki galo, kad tik būtų su tavimi. Gali būti, jog kuris nors iš jų pasitrauks, pats įvertinęs visus tavo pliusus ir minusus.

Kokias situacijas galimas sugalvoti?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Tautvis
2013-05-01 19:03:50
Kaip aš čia patekau? ...
vaikinas
2013-04-01 17:54:38
pabaiga nuzude.... :DDDDDD
reiks buti atsargesniam !
Mergina
2013-03-31 16:36:23
Kas čia po šimts buvo??