• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokias klaidas darome pirmojo pasimatymo metu?  8 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-11-03 09:25:00

Kokias klaidas darome pirmojo pasimatymo metu?
123rf.com

Merginos su nekantrumu laukia pirmojo pasimatymo, tačiau, deja, neretai persistengia ir pademonstruoja tai, ką norėtų nuslėpti. O kartais būna ir taip, kad dėl jaudulio pradeda elgtis taip, kaip įprastą dieną, niekada nesielgia.

 

Taigi, štai ką turėtumėte apgalvoti, prieš eidamos į pirmą ir mums itin svarbų pasimatymą.

 

Ne taip apsirengiame

 

Neretai merginos, prieš eidamos į pasimatymą, neriasi iš kailio nežinodamos ką apsirengti. Nori ir ilgas kojas pademonstruoti, ir dailią krūtinę. Mieloji, tau teks apsispręsti. Pirmojo pasimatymo metu turi atrodyti kukliai, o svarbiausia - jaustis patogiai. Rinkis tuos drabužius, su kuriais jautiesi geriausiai. Idealiai tinka siaurėjantys džinsai ir ilgas megztukas. O jei nori demonstruoti kojas, pridenk krūtinę. Turi pasirinkti vieną kūno dalį ir ją pabrėžti. Jei tai krūtinė, pasipuošk masyviu kaklo papuošalu, jei kojos - trumpu sijonėliu ir ilgaauliais.

 

Ne tą šnekame

 

Sakoma, kad pavojingos temos yra šios: pinigai, religija, politinės pažiūros. Pirmojo pasimatymo metu venk pasakoti kiek uždirbi, nesidalyk mintimis, kad bažnyčioje buvai prieš, geriausiu atveju, perkerius metus ir prie puodelio kavos nekritikuok mūsų šalies prezidentės elgesio. Labai svarbu kalbėti ramiai, o temų - apstu, pradedant muzika, šokiais, filmais, draugais, augintiniais, technologijų pasiekimais ir pan.

 

Per daug išgeriame

 

Šampano ar vyno taurė dar niekam nesugriovė pirmojo pasimatymo, tačiau jei viso pasimatymo metu kaip nemačiusi mauksi šampaną ar alų, sukelsi vaikinui tik neigiamas emocijas. Kiekvienas vyras, žvelgdamas į merginą, žiūri į ją kaip į savo vaikų mamą, gyvenimo palydovę, o kuris vyras norėtų, kad jo dama smirdėtų alumi ir cigaretėmis?

 

Netaktiškai elgiamės

 

Labai svarbu elgtis paprastai, bet ne prastai. Nedaryk tau nebūdingų veiksmų. Jei iš prigimties kalbi greitai, nesistenk keisti kalbėjimo tempo. Jei vaikinas papasakojo labai tave prajuokinusį anekdotą, nepradėk žviegti prie stalo. Elkis santūriai, nusišypsok, pasakyk kažką šmaikštaus, bet neklykauk. Tikriausiai apie kosulį užsidengus, ir sakyti nereikia, taip?

 

 

 

 

 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Giedrius
2012-04-19 11:28:06
Lietuviu liaudies patarlė - geras veršis nežiūri, kad karvė apsiš...us :DDD
jolka
2012-04-06 21:19:42
"Kiekvienas vyras, žvelgdamas į merginą, žiūri į ją kaip į savo vaikų mamą, gyvenimo palydovę"
juokinga:DDD
Indreable
2012-03-14 20:09:51
esu per pirmajy pasimatyma isgirdusi ne karta, kai vaikinai pasakoja uz kiek masina nusipirko, kiek atlyginimo gauna ir kaip tevai jy remia viskuom...na, nzn man siek tiek per daug atvirumo ir kai pagalvoju apie kita pasimatyma suprantu ar ka dar galesime kalbeti, nes nebeydomu kazkaip:)