• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

20 dalykų, kuriuos norėtum žinoti nueidama į kairę  17 

Autorius: iVillage.com, Pinterest nuotr.
2014-04-07 18:00:00

Ką turėtum žinoti prieš sukdama į kairę?
Ką turėtum žinoti prieš sukdama į kairę?
Stipruolis iš treniruoklių salės. Seksualus kolega. Žavus vaikinukas, pristatęs į namus picą. Kiekviena moteris anksčiau ar vėliau susimąsto: o kas, jei bent kartelį pabūčiau neištikima? Tačiau tik nedaugelis tokias mintis paverčia realybe. Ir vis dėlto tos, kurios jau pasimatavo neištikimosios statusą, perspėja: yra dalykų, apie kuriuos jos būtų norėję žinoti dar prieš užmegzdamos romaną "kairėje".

1. Tai prasideda visai nekaltai.
Tiesą sakant, retai kada neištikimybė "ištinka" kaip netikėtumas, tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Ir vargu ar daug antrąją pusę turinčių moterų į meilės nuotykius įsivėlė turėdamos konkretų tikslą - apgauti partnerį. Galbūt tam tikrame gyvenimo etape pasijutai vieniša? Netikėtai atnaujinai kažkada nutrūkusią pažintį? Pradėjai flirtuoti su kolega? Šiaip ar taip, vargu ar nuodėmingos mintys galvoje sukosi nuo pat pirmos šypsenos ir pirmo žvilgsnio. Tiesiog jūs bendravote, o riba, skirianti "tai dar nekalta" ir "o čia jau pavojinga!" palengva bluko.

2. Nepajunti ribos, kol nebūna per vėlu
. Kad tai, ką padarei, yra blogai, dažniausiai suvokiama jau post factum. Kai organizme šėlsta ir vėl sukilę hormonai, o kažkas kužda tau į ausį, kokia žavi ir nuostabi esi, blaivus protas išsijungia. Juk kažkas pagaliau tavęs iš tikrųjų klausosi, kažkas pastebi tai, ko tu nė nemanei turinti... Šie nauji atradimai taip užburia ir pakeri, kad svarstyti, ar gerai elgiesi, nebelieka nei noro, nei laiko.

3. Randi pasiteisinimą
. Tu ištekėjai per jauna. Tavo vyras emociškai atšalo. Jūsų santykiuose nebeliko aistros. Galbūt jis taip pat tave apgaudinėja? Sugalvosi tūkstančius pasiteisinimų ir netgi pati imsi tikėti, kad pasirinkai teisingiausią išeitį. Bent jau kurį laiką toks tikėjimas tau padės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
asdaveebhftz
2016-08-07 12:59:58
buy zithromax pfizer clonidine levaquin hydrochlorothiazide 12.5 mg cipro cialis buy arimidex
Tomas
2012-10-31 00:37:21
mano manymu ejimas i kaire yra saves nepasitikejimas ir zeminimas savo partnerio... Anksciau ar veliau tiesa islys o tada gali but labai skauda ir gal gaila :(
Tiesa
2012-10-25 21:28:43
Kadangi pati išbandžiau "meilužio turėjimą", tai galiu patvirtinti, kad yra šiame straipsnelyje daug tiesos. Bet, deja, čia - ne visa tiesa. Tkroji, plikoji tiesa yra daug skaudesnė, o kartais tiesiog varanti iš proto. Meluoti yra taip nemalonu, o susimaišęs vidus tiesiog alina. Turbū įtarsite, kad turėjau blogą meilužį:) Atvirkščiai - abu buvome it narkotikų apsvalgę - taip mus vežė....BET PATIKĖKT, NIEKO NĖRA GYVENIME GERIAU, KAIP ŠEIMA, KURIOJE NEREIKIA MELUOTI IR APSIMETINĖTI. Nesugriaukite to, ką turite, nuoširdžiai patariu