• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

8 smulkmenos, padėsiančios nugalėti rutiną  2 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-03-11 12:07:00

8 smulkmenos, padėsiančios nugalėti rutiną
123rf.com

Į Jūsų santykius pasibeldė rutina ir bando įveikti Jūsų meilę bei nuostabius jausmus? Kiekvieną rytą skubate į darbą ir neturite laiko pabūti kartu? Skirti dėmesio brangiam žmogui - nieko nekainuoja. Mes Jums pateiksime šūsnį įdomių idėjų, kurios pradžiugins ir Jus, ir Jūsų antrąją puselę!

1. Romantiški laiškeliai. Jau seniai praėjo laikai, kai merginos gaudavo tikrų tikriausius meilės laiškus, o savuosius, prieš siųsdamos išrinktiesiems, kvėpindavo maloniausiais afrodiziakais. Šiais laikais, kai gyvenimo tempas itin spartus, siūlome trumpą raštelį su žodžiais "myliu", "pasiilgau", "lauk įspūdingo vakaro", tiesiog priklijuoti namuose, matomoje vietoje. Puikiai tinka veidrodis, šaldytuvas arba mylimojo kišenė, kol šis prausis duše.

2. Šventė be šventės. Esate įpratę švęsti tokias sukaktuves kaip du ar trys pažinties metai? Raskite originalesnį sprendimą ir vietoj to, kad į restoraną važiuotumėte tą pačią dieną, kai švenčiate sukaktuves, nuvažiuokite tada, kai Jums pasirodys, jog trūksta buvimo kartu. Pavyzdžiui, du metai ir trys dienos. Neieškokite "apvalių" datų, kiekvieną dieną paverskite švente!

3. Rūpestis vienas kitu. Paprašykite mylimojo padaryti Jums pėdų masažą po sunkios darbo dienos, o Jūs atsidėkodama galite išvirti gardžios vaisinės arbatos. Taip pat puikus sprendimas netikėtai pakloti lovą arba atnešti kavos į lovą.Tai smulkmenos, kurios sujungia.

4. Po dušo srove. Bent kartą per savaitę kartu maudykitės vonioje. Jei neturite laiko, pakaks ir nusiprausti kartu po dušu.

5. Gaminimas kartu. Įdomaus patiekalo gaminimas kartu pareikalaus susikaupimo, kantrybės, tačiau Jūs puikiai numanote kas bus po to... Jūsų laukia romantiškas vakaras. O kodėl gi ne?

6. Laisvadieniai kartu. Savaitgalį nebėkite į susitikimus ir neplanuokite apsipirkinėti iš pat ryto. Pabūkite dviese lovoje, paišdykaukite.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vi
2015-02-23 22:34:59
suveikia greitai (per 15-30 min.), poveikis tęsiasi pakankamai ilgai (6 valandas ir daugiau). Skirta vyrams nuo 18 metų, yra visose vaistinėse. Kiek žinau, tai pati naujausia ir saugiausia savo grupėje potenciją gerinančių vaistų alternatyva. Man ji tiko labiausiai, nepajutau jokių šalutinių poveikių.
Viktoras
2015-02-23 22:33:37
kažkam geras seksas ir yra rutinos paįvairinimas :) meilė ir seksas - labai susiję dalykai. Jeigu tarp poros nebelieka sekso, meilė taip pat neilgai trukus gali pradėti klibėti. O juk dauguma vyrų su tuo anksčiau ar vėliau susiduria. Ir tokią problemą reikia spręsti. Pavyzdžiui, man atsirado bėdų su potencija - gydytojas rekomendavo išbandyti spedrą.